Adrenalinové dárky pro muže a ženy

Narozeniny, svátky, Vánoce, výročí – čas utíká a rok co rok přicházejí tyto události. Protože se však jedná o výjimečné události, musí si člověk často lámat hlavu s vhodným dárkem. Jenže když se sečte veškeré příbuzenstvo, tak by nedělal v podstatě nic jiného, než že by vymýšlel, jak je obdarovat. Chceme vám usnadnit práci, a proto vám přinášíme několik tipů na skutečně originální dárky.

Taková jízda Hummerem dokáže potěšit jakéhokoliv muže nebo chlapce, ať je jim dvacet nebo šedesát. Monstrózní stroj, který slouží americké armádě, dokáže vyvolat pocit všemocnosti. Jakýkoliv kopec, jakýkoliv hrbol, sebevětší louže – to všechno dokáže Hummer překonat.

Pro romantiky nabízíme let balónem. Jak nezvyklé se zdají věci z ptačí perspektivy – vyzkoušejte si to sami a vezměte partnera na zážitek, na který nezapomene do konce života. Let balónem je vskutku originálním dárkem.

Milovníky adrenalinu zase potěší bungee jumping. Prostě když se řítíte po hlavě k zemi (respektive k vodní hladině), a doufáte, že vás lano zachrání, proudí vám krví hormon, díky kterému se cítíte naprosto báječně. A ten pocit, když se dostanete zpátky na pevnou zem a adrenalin se zase pomalu odbourává – to je prostě fantazie.

Můžeme vám doporučit i zážitky ve vzduchu. Ať už se jedná o vyhlídkový let letadlem, při kterém můžete požádat svou vyvolenou o ruku, nebo tandemový seskok s padákem, pokaždé to bude stejné – nejdříve velký strach, potom neuvěřitelný pocit lehkosti, při kterém si připadáte naprosto božsky.

Sami tak vidíte, že nejlepším dárkem jsou zážitky. Ať už plné adrenalinu nebo romantiky – zůstanou v člověku po celý život.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>