Akrobatický let větroněm

[button align=left]3 348 Kč[/button] Využijte jedinečné příležitosti a vyzkoušejte zážitek akrobatický let větroněm s bývalým mistrem České republiky v této disciplíně. Překonejte strach nebo si prostě udělejte radost a vydejte se do výšky 1200 metrů prohlédnout si krásy okolní krajiny a zažít trochu toho adrenalinu.

Na počátku zážitku akrobatického letu větroněm jste vytaženi motorovým letadlem do výšky 1200 metrů. Poté vás čeká už pouze akrobatický mistrovský let. Co vše můžete očekávat záleží na chvilce překvapení nebo samozřejmě na domluvě s pilotem.

Zážitek trvá cca 20 minut. Z toho 14 minut budete postupně stoupat do výšky za motorovým letadlem. Samotná akrobacie trvá cca 6 minut. Můžete si ale být jisti, že i 6ti minutový akrobatický let větroněm pro vás bude dostačujícím zážitkem.

Při absolvování tohoto letu je důležité předem znát především povětrnostní podmínky. Proto se akrobatický let větroněm potvrzuje přímo v den letu, jinak je možné létat po celý rok.

Informace o zážitku Akrobatický let větroněm

Cena: od 3 348 Kč
Lokalita: Střední Čechy
Doba trvání: cca 20 minut
Počet osob: 1 osoba
Možnost objednávky: celoročně dle povětrnostních podmínek
Tento zážitek poskytuje firma na zážitky Essence.cz

Fotogalerie zážitku

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>