Čtyřkolky

Máte rádi adrenalin a zároveň něco rádi řídíte. Možná pro vás či pro někoho jiného je určen skvělý zážitek jízdy na čtyřkolce. Vybrat si můžete z nejzajímavějších nabídek, která obsahuje například jízdu na čtyřkolce v Podrkrkonoší s průvodcem, nebo jízdu na speciálně vytvořené trati poblíž Prahy. A tím nabídka nekončí.

Čtyřkolky - zážitek
Ilustrační foto: čtyřkolka

Čtyřkolky jsou vybaveny systémem 4×4 a mají automatickou převodovku. Jízdu na čtyřkolkách tak zvládne i téměř začátečník, jízdu si ovšem užijí i pokročilý jezdci. Bohužel je tento zážitek jízdy v Podkrkonoší omezen tím, že musíte vlastnit řidičský průkaz. Pokud jej nevlastníte, můžete se nenachat povozit jako spolujezdec. Instruktor bude řídit za vás a můžete si tak užít výhled v Podkrkonoší.

Pokud se necítíte jezdit v terénu jsou pro vás v různých lokacích připraveny speciální off roadové tratě. Jedna se nachází i poblíž Prahy ve vojenském prostoru Milovice.

Zažitek většinou obsahuje:

  • Zapůjčení bezpečnostního vybavení (helma, vesta, rukavice atd.)
  • Zkušeného instruktora
  • Spotřebu benzinu
  • Pronájem čtyřkolky
Tento zážitek poskytuje firma na zážitky Esennce.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>