Dárky v podobě zážitků od Allegria.cz

Zážitek to je něco na co člověk dlouho vzpomíná a na co dlouho nezapomíná. Zážitek je totiž více než klasický dárek, je to možnost prožít něco neobvyklého. Dnes existuje možnost objednat si takový zážitek přímo na míru, dle chuti a toho jak moc známe obdarovaného člověka. Jednou z nejlepších společností, která se dárky v podobě zážitků zabývá je firma na zážitky Allegria.

Allegria je jednou z nejvíce rostoucích firem. Za dobu svého působení stačila získat ocenění „Živnostník roku 2006“ a cenu „Začínající podnikatel roku 2008“. Tím ovšem výčet nekončí. Firma se může chlubit dalšími oceněními a certifikáty jako umístění v TOP 2 nejlepší internetový obchod 2008 a TOP 2 v anketě shop 2009. Firma se snaží vyjít zákazníkům vstříc a prvním krokem bylo získání certifikátu „Bezpečný obchod“ díky němuž si můžete být zcela jisti, že nákup v tomto internetovém obchodě proběhne naprosto bez problémů.

Dnes se firma stále rozšiřuje. Mimo internetového prodeje se firma začala zabývat i kamennými obchody, které můžeme najít v obchodních domech Palladium a Letňany v Praze.

Celkový počet zážitků v nabídce firmy na zážitky se blíží hranici pěti set. Vybírat můžete z klasických adrenalinových zážitků, sportovních zážitků, zážitků ve vzduchu, romantických zážitků, gurmánských zážitků přes relaxační a wellness zážitky. Výběr je opravdu obrovský.

Dárky jsou navíc dodávány ve speciálním dárkovém balení, takže s nimi nemáte žádné další starosti a můžete je v klidu darovat svém příteli, kamarádovi či známému. V ceně zážitku máte pojištění proti úrazu ZDARMA, možnost nechat sepsat osobní věnování. Součástí jsou také mapy a detailní informace o zážitku. Pokud se zrovna netrefíte do vkusu obdarovaného, je možné zdarma zážitek vyměnit či zakoupit tzv. „voucher“ neboli dárkový certifikát v určité hodnotě, za který si poté bude moci obdarovaný vybrat zážitek dle libosti a chuti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>