Gurmánské zážitky

Víte čemu se nedá odolat? Kvalitnímu jídlu v krásném prostředí s vaší drahou polovičkou. Představ si krásný gurmánský zážitek, který je zaměřen především na jídlo. Můžete využít jednak připravené balíčky, kde vám jídlo uvaří, nebo se na výrobě vašeho pokrmu můžete podílet sami.

  • Den na vinici (zážitky s vínem) – Máte rádi kvalitní víno v pohodové stylu? Nechte se hýčkat. Přijeďte na degustaci vína na krásné vinici. V ceně budete mít masáž, ochutnávku kvalitních vín, piknik vyrovený z regionálních produktů. Pro milovníka vína ideální zážitek. V nabídce jsou i další zážitky spojené s kvalítním vínem.
  • Kurz vaření – Chcete se naučit vařit profesionálně a poté předvést své umění svým známým a kamarádům. Využijte kurz vaření vedený profesionální kuchařem, který vás za cca 5 hodin naučí skvěle vařit. V ceně je samotný profesionální kuchař, suroviny a drinky.
  • Středověká hostina – opravdu originální kulinářský zážitek vás čeká ve středověké krčmě. Zde si budete připadat jako v 15. století. K dispozici budete mít porkmy z dochovaných receptů jako (kuřata, šunky, guláše, zvěřina). Bavit vás u toho budou dobový kejklíři, tanečnice či žoldnéři. Chceteli si vyzkoušet jak se žilo v krčmách v 15. století rozhodně jej vyzkoušejte.

Výběr gurmánských zážitků, kompletní nabídku naleznete na Esennce.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>