Jízda Hummerem

[button align=left]od 2 990,-Kč[/button]Automobil Hummer je známý po celém světě. Tato značka si vydobila světové renomé především díky svým robustním a nevšedním typům automobilů. Mezi nejznámější typy patří Hummer H1 a H2. A právě jeden takový automobil můžete řídit i Vy. Zážitek jízda Hummerem je možné podstoupit v několika lokalitách a to v Olomouci, Brně a v okolí Prahy. Každý ze zážitků si je velice podobný až na pár malinkých změn.Jízda Hummerem je adrenalinový zážitek, který ocení především milovníci silných motorů, kteří dychtí po vůni benzinu. Jízda Hummerem je také ideálním dárkem pro vašeho muže k jakékoliv příležitosti.

Pro řízení automobilu Hummer je potřeba vlastnit řidičské oprávnění. Pokud nemáte možnost opravnění poukázat, můžete si zážitek užít ze sedadla spolujezdce. Řídit bude zkušený instruktor.

Fotogalerie zážitku jízda Hummerem

Jízda Hummerem H1 – Brno

Vynikající podmínky nabízí jízda Hummerem v Brně. Nejenže budete celých 40 minut řídit sám, ale sebou si dokonce na zadní sedačky můžete ZDARMA vzít až 2 spolujezdce. Ti nemohou řídit, ale můžou sledovat jak řídíte Vy. Před samotným řízením kolosu jménem Hummer vás profesionální řidič seznámí s jeho vybavením a předá instrukce potřebné k bezpečné jízdě. Celý zážitek jízda Hummerem v Brně je provozován v kopcovitých a těžkých terénech, kde spíše než rychlost budete muset předsvést svůj jezdecký um.

Cena: 2 990,-Kč / Lokalita: Brno

Objednávka:

.

Jízda Hummerem H2 – Olomouc – Hlubočky

Po příjezdu vás čeká 15 minutová instruktáž zkušeným řidičem, který vám vysvětlí veškeré potřebné souvislosti s řízením vozu Hummer H2. Po absolvování povinné instruktáže budete mít možnost řídit automobil po celých 30 minut. Stejně jako v případě výše v tomto zážitku Jízda Hummerem H2 Olomouc si budete moci na zadní sedadlo posadit až 2 osoby, se kterými chcete váš zážitek sdílet. Zážitek je možné objednávat po celý rok.

Cena: 2 990,-Kč / Lokalita: Olomouc – Hlubočky

Objednávka:

.

Jízda Hummerem H1 a H2 – Klíčany u Prahy

Lokalita Klíčany u Prahy se může pyšnit speciální terenní dráhou určenou právě pro zážitek jízda Hummerem. V této lokalitě jsou nabízeny jízdy v obou typech Hummerů a záleží pouze na vás, který vás více učaruje. Vzhledem k tomu, že vozidlo Hummer dokáže zdolat překážky dosahující výšky půl metru, bude zážitek opravdu vynikajícím zpestřením vašeho řidičského života. Stejně jako u většiny těchto zážitků, nejdříve cca 10 minut bude řídit instruktor, který vás naučí tipy a triky jak zdolat bezpečně a efektivně mnohé překážky, pak přichází na řadu váš řidičský talent, který budete moci ukazovat rovných 35 minut. Jako dárek dostanete tričko, na kterém bude motiv Hummeru. Zážitek je možné objednávat po celý rok, ovšem je třeba dodržovat vypsané termíny. Do automobilu si sebou můžete vzít dva vaše kamarády či rodinu.

Cena: 3 200,-Kč (Hummer H2) / Lokalita: Klíčany u Prahy

Objednávka:

.
Cena: 4 750,-Kč (Hummer H1) / Lokalita: Klíčany u Prahy

Objednávka:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>