Jízda v obrněném transportéru BVP / Milovice

[button align=left]999,-Kč[/button] BVP je označení pro vojenské „bojové vozidlo pěchoty„. Právě Vy se můžete zúčastnit jízdy v obrněném transportéru, který vás alespoň na okamžik vtáhne do atmosféry, kterou zažívají dennodenně statisíce vojáků po celém světě. Neumím si představit lepší zážitek pro člověka, jehož koníčkem je právě vojenství a armáda. Právě takový člověk nejvíce ocení možnosti, které jízda v obrněném transportéru ve vojenském prostoru Milovice nabízí.

Během Vaší jízdy v obrněném transportéru vás zkušený řidič proveze drsným bahnitým a nerovným terénem vojenského prostoru. Počas 45 minutové jízdy se seznámíte nejen s útrobami bojového vozidla, ale také si budete mít možnost prohlédnout další vojenskou techniku, která bude k dispozici. Vyškolený personál, jehož koníčkem je armáda Vám s radostí zodpoví veškeré zvídavé otázky.

Celkový strávený čas je tak cca 1-2 hodiny, záleží jak dlouho se zdržíte v muzeu s vojenskou technikou. Vzhledem k blátivému a nehostinnému terénu se doporučuje vzít si na sebe sportovní obuv a oblečení.

Informace o zážitku jízda obrněným transportérem

Cena: 999 Kč / osoba – slevy při objednávce pro více osob
Lokalita: Milovice / vojenský prostor
Doba trvání: cca 1-2 hodiny / samotná jízda: 45 minut
Počet osob: 1 až 4 osoby
Možnost objednávky: po celý rok
Tento zážitek poskytuje firma na zážitky Zážitky.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>