Kosmetický ráj pro vaši ženu, Praha

[button align=left]2 064,-Kč[/button]Moudrostí praví, že ženu bychom mělí hýčkat. Měli bychom jí plnit i ty nejtajnější přání, protože žena je pro nás něco bez čeho, ač si to mnozí nedokáží přiznat, nemůžeme být. Jednou z možností jak ženu potěšit a zároveň jí darovat něco prospěšného je návštěva profesionálního kosmetického salónu nacházejícího se v centru Prahy. Zde podstoupí žena několik kosmetických procedur, během kterých bude o její pokožku pečováno naprostými profesionály v oboru.

Nejdříve je nutné udělat rozbor pleti tak, abychom mohli připravit nejlépe se hodíci procedury a přípravky dle typu pleti. Poté přichází na řadu samotná péče, která sestává z několika „chodů“:

  1. Hydratační péče o pleť
  2. Čistící péče
  3. Citlivá péče
  4. Rozjasňující péče
  5. Multi – intenzivní péče
  6. Multi – regenerační péče

Mnohým pánům tyto názvy nic neříkají, vězte, že se jedná o profesionální procedury, které uleví a pomůžou pleti každé ženy. Kosmetické ošetření pleti probíhá za pomoci profesionální kosmetiky pod značkou Clarins a to vše jak již bylo řečeno dle uvážení po analýze pleti.

Hlavním důvodem návštěvy podobných profesionálních kosmetických salonů je mladistvější a krásnější pleť včetně odpočinku a očištění pleti, které jsou s kosmetickými procedurami spjati. Chcete-lite darovat vhodný zážitek vaší ženě, kamarádce, snoubence či přítelkyni k různých příležitostem včetně vánoc, může být návštěva kosmetického ráje tím pravým dárkem.

Fotogalerie zážitku – kosmetický ráj pro ženy, Praha

Kosmetický ráj pro vaši ženu
Kosmetický ráj pro vaši ženu

Informace o zážitku – kosmetický ráj pro ženy, Praha

Cena: 2 064,-Kč

Lokalita: Praha

Doba trvání: cca 2 hodiny

Počet osob: 1 osoba

Možnost objednávky: po celý rok

Tento zážitek poskytuje firma na zážitky Esennce.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>