Kurz kávy – Universita del Caffe, Praha

[button align=left]2 773,-Kč[/button] Výjímečný zážitek kurz kávy – Universita del Caffe ocení především milovníci tohoto povzbuzujícího nápoje, ze kterého se v posledních letech udělal doslova boom. Během zážitku vás vyškolení pracovníci seznámí s celkovým průběhem zpracování kávy od sběru na plantážích, obchodu, zpracování, pražení, balení až po skvěle připravnou kávu u vás doma. Nejenže se naučíte dělat kávu jako profesionál, ale své vědomosti obohatíte o informace, o kterých jste dosud neměli ani páru.

Během kurzu kávy – Universita del Caffe se naučíte vyrobit tu nejlepší kávu, kterou poté můžete doma prezentovat svým kamarádům či rodině. Naučíte se výrobu oblíbených káv Espresso, Cappuccino, Latte Macchiato a spoustu dalších postupů. Vše je okořeněno následnou ochutnávkou a doplňujícími informacemi. Celý zážitek je pod záštitou prvotřídního světového výrobce kávy Illy.

Během zážitku máte k dispozici nealkoholické nápoje zdarma ke konzumaci. Jako oběd bude připravena studená kuchyně s bohatou dávkou čerstvého ovoce. Dostanete dokumenty o zajímavostech kávy obsahující typy na její přípravu. Po dokončení kurzu se můžete těšit na certifikát kurzu kávy.

Kurz kávy probíhá o víkendech a to pro max. 15 osob na jeden kurz. Jedná se o celodenní zážitek trvající cca 7 hodin od 9:30 do 17:30 v Praze.

Milovníci kávy zbystřete, váš kurz její přípravy právě začíná!

Informace o zážitku kurz kávy, Praha

Cena: 2 773,-Kč
Lokalita: Praha
Doba trvání: cca 8 hodin (od 9:30 do 17:30)
Počet osob: 1 osoba
Možnost objednávky: Po celý rok, o víkendu (většinou sobota)
Tento zážitek poskytuje firma na zážitky Essence.cz

Fotogalerie zážitku kurz kávy, Praha

Kurz kávy
Kurz kávy - Universita del Caffe

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>