Létání ve vzdušném tunelu / Indoor Skydiving Praha

[button align=left]od 1 800,-Kč[/button] Jedinečný adrenalinový zážitek, který si získal řadu fanoušků po celém světě konečně také v České Republice od května 2011. Zažijte pocit volného pádu a letu jako kdyby jste vyskočili z letadla a to zcela bezpečně a bez předchozích zkušeností s létáním. Zkuste Indoor Skydiving Praha.

Vzdušný tunel proti vám posílá vítr o rychlosti 200 km/h což odpovídá reálně volnému pádu. Během celého zážitku létání ve vzdušném tunelu budete pod dohledem zkušeného instruktora, který vás nejprve seznámí s instruktáží a pomocí signálů vás naučí ovládat tělo ve vzdušném tunelu.

Celý zážitek trvá 3 minuty (2x 1,5 minuty), což se někomu může zdát málo. Ovšem například výskok z letadla a volný pád trvají pouhou 1 minutu. Zde si užijijete volného pádu téměř 3x tolik. Výhodou je také fakt, že váš letecký talent mohou obdivovat vaši přátele z okolí. Celý vzdušný tunel je prosklený a v těsné blízkosti se nachází restaurace s přímým výhledem na létající.

Indoor Skydiving Praha pro všechny

Indoor Skydiving neboli létání ve vzdušném tunelu je vhodné pro všechny věkové kategorie od 5ti do 100 let. Předpokladem pro absolvování tohoto zážitku je dobrý zdravotní stav (není vhodné pro těhotné a osoby se zranění páteře a kloubů), pohodlné oblečení (na sobě budete mít zapůjčenou kombinézu).

Létání ve vzdušném tunelu můžete zakoupit například ZDE

Zážitek Létání ve vzdušném tunelu – Skydiving Praha obsahuje:

 • 3 min volného letání ve vzdušném tunelu s instruktorem ve dvou 1,5 minutových intervalech
 • instruktáž před létáním
 • zapůjčení kombinézy, helmy a brýlí

Fotogalerie zážitku Indoor Skydiving Praha

Létání ve vzdušném tunelu Skydiving

1 komentář u „Létání ve vzdušném tunelu / Indoor Skydiving Praha“

 1. Dobry den,

  chcela by som u vas zakupit darcekovy poukaz na lietanie vo vzdusnom tunely pre 2 osoby.

  Je mozne za specifickych podmienok (napr. za priplatok) dany darcek zakupit aj bez obmedzenia spotreby 12 mesiacov od zakupenia?

  dakujem.

  Martina Tomanova

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>