Letní sleva 20% na všechny zážitky

ZlataRybka.cz přední česká firma na zážitky si připravila pro své zákazníky zajímavou akci – letní slevu na VŠECHNY zážitky ve výši 20%.

Abychom měli na slevu nárok, musíme vložit do příslušného políčka kód: „SLEVALETO“. Toto políčko naleznete pod každým zážitkem na každé stránce. Po vložení kódu se dozvíte aktuální cenu po slevě 20%.

Má-li někdo z vašeho okolí jmeniny, narozeniny či se bude někdo ve vašem okolí brát? Potom si nelamte hlavu nad zbytečnými věcnými dary a darujte jim zážitek, emoce, vzpomínky a pocity.

A z čeho že vlastně u Zlaté Rybky mužete vybírat? Z více než 1000 zážitků a zážitkových pobytů. Mezi ty nejoblíběnější potom zcela jistě patří vyhlídkový let balónem či romantický víkend pro dva. Milovníci adrenalinu jistě nepohrdnou možností vyzkoušet si tandemový seskok padákem, let stíhačkou či zorbing. Patříte-li přeci jen k méně náročným zákazníkům a radši se věnujete relaxaci jistě uvítáte možnost objednat si několik desítek druhů masáží s 20% slevou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>