Masáž zad a šíje / Praha, Brno, Karlovy Vary a další

[button align=left]1 248 Kč[/button] V dnešní počítačové době mnoho lidí trápí bolesti zad. Lidé celý den sedí v kanceláři shrbení na židli, domů přijdou unavení a nemají sílu na cvičení, které by jim od bolesti ulevilo. V takové chvíli může být ideální návštěva masážního studia.

Masáž zad a šíje účinně uvolňuje zádové svalstvo, podporuje jeho prokrvení a rychlou regeneraci, zároveň docílíme i větší odolnosti a výkonnosti svalů při další zátěži. Vedlejšími účinky masáže jsou potom detoxikace a zklidnění celého organismu. Člověk má čas relaxovat, nemyslet na problémy a vyčistit si mysl. K tomuto často napomáhají aromatické oleje využívající se při masáži. Tato masáž navíc pomáhá i při častých bolestech hlavy a migrénách!

Pro masáž šíje a zad se využívají různé techniky a jejich kombinace. Nejčastěji jde o klasickou hmatovou masáž doplněnou o prvky thajské masáže, která klade velký důraz na akupresurní body. Dále se zapojují bylinné masti a éterické oleje, které se vstřebávají do kůže, pomáhají její regeneraci a příjemně ji zjemní. Dále může být masáž zad prováděna baňkovou metodou nebo za pomocí lávových kamenů (to záleží na nabídce konkrétního salonu a přání zákazníka).

Klasická masáž šíje a zad nejčastěji trvá 30 až 60 minut. Za tuto dobu stihnete úplně vypnout myšlení a naplno se oddávat uvolňujícím dotekům zkušených masérů. Často je masáž doprovázena relaxační hudbou, která i velmi vytíženým lidem nedovolí dlouho přemýšlet nad ničím jiným, než nad pozitivními účinky masáže.

Novinkou jsou navíc masérská studia zaměstnávající výhradně slepé lidi. Pokud se tedy stydíte před cizími lidmi, může pro vás být vhodné tohle řešení.

Jediná situace, kdy se nedoporučuje masáž zad a šíje provádět je v těhotenství. Těhulky, vy si tedy devět měsíců počkejte a z porodnice hůrá na masérský stůl.

Zážitek masáž zad a šíje obsahuje:

  • Masáž zad a šíje pro jednu osobu v luxusním salónu
  • Šálek lahodného čaje po masáži

Lokality: Praha, Brno, Hluboká nad Vltavou, Karlovy Vary, Mladá Boleslav, Špindlerův Mlýn

Doba trvání: 60 minut

Počet osob: 1 osoba

Možnost objednávky: po celý rok

Cena: 1 248 Kč

Tento zážitek poskytuje firma na zážitky Essence.cz

Fotogalerie zážitku masáž zad a šíje

Masáž zad a šíje

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>