Medový zábal, Praha

[button align=left]1 596,-Kč[/button]Medový zábal má přiznivé účinky na naše tělo a organismus i proto se objevuje v nabíce zážitkových agentur, který vám celý medový zábal zařídí bez dalších zbytečných starostí.Jedná se o oblíbenou proceduru, při kterém vám do těla proudí spousta vitamínů a minerálů, které jsou pro naši pokožku blahodárné.

Medový zábal zvlhčí a zvláční vaši pokožku. Má také blahodárné účinky v boji proti celulitidě. Dodává našemu tělu mnoho živin, vitamínů (B, C, D, E) a také flavonoidů, které naši pokožku zanechávají pevnou a zároveň hedvábnou na dotek.

Mimo těchto fyzických výhod je medový zábal vhodný pro kompletní relaxaci a regeneraci po těžkém pracovním týdnu. Úspěšně bojuje proti stresu a dalším psychickým problémům. Při medovém zábalu dochází ke kompletnímu uvolnění těla i mysli.

Celý zážitek medový zábal v Praze trvá cca 1 hodinu, přičemž jednotlivé procedury jsou rozděleny po cca 20ti minutách (20 minut nanášení medu, 20 minut zábal a 20 minut odstranění medu). Po kompletní relaxaci si ještě můžete dosytosti vychutnat čaj, který je v ceně zážitku.

Podstoupit tuto wellness procedúru můžete v samém centru Prahy. Pro bližší informace kontaktujte zážitkovou agenturu Esennce.cz. Personál luxusního salonu krásy se na vás již těší.

Fotogalerie zážitku – Medový zábal, Praha

Medový zábal

Informace o zážitku – Medový zábal, Praha

Cena: 1 596,-Kč / 1 osoba

Lokalita: Praha

Doba trvání: cca 1 hodina (více info v textu výše)

Počet osob: 1 osoba

Možnost objednávky: po celý rok

Tento zážitek poskytuje firma na zážitky Esennce.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>