Na výlet do Jeseníků

Jeseníky je velmi překrásné pohoří na severní Moravě. Najdete zde spoustu krásných míst s dech beroucím výhledem, panenskou přírodu a hlavně úžasný klid. Pokud již delší dobu plánujete, že vyrazíte někam na víkend nebo na celý týden, kde si budete chtít odpočinout, tak jsou Jeseníky pro vás to pravé. Můžete zde navštívit naši pátou největší horu Praděd, která dosahuje téměř patnácti set metrů nad mořem, Petrovy kameny proslavené spojením s místem čarodějnických sletů nebo třeba úchvatné zříceniny hradů jako jsou Koberštejn nebo Rabenštejn.

K ubytování Jeseníky můžete využít například jeden z četných penziónů nebo hotelů. Najdete v nich komplexní služby – kromě luxusního noclehu vám nabídnou místní tradiční pokrmy, takže si můžete pochutnat na opravdových lahůdkách. Zpravidla nabízí i možnost sledování satelitní televize nebo internetu na pokoji. Parkovat můžete přímo u budovy. Tyto budovy mají jedinečnou výhodu v tom, že leží uprostřed nefalšované přírody. Stačí tak udělat pár kroků a hned jste na lyžařské sjezdovce nebo na turistické trase vedoucí po hřebenech místních vrcholků.

Některé wellness hotely nabízejí samozřejmě i další služby. Pokud jste milovníky plavání, tak si určitě přijdete na své v hotelovém bazénu. Při plavání si senzačně odpočinete, přijdete na jiné myšlenky a navíc uděláte něco pro své zdraví a dobrou kondici. Pokud jste již unaveni, můžete si dopřát trochu bublinek ve vířivce, kde se skvěle přemýšlí a relaxuje. Své zdraví také posílíte v parní lázni nebo v sauně. Pokud vám nestačí ani to, využijte nějaké masáže z bohaté nabídky – na výběr klasická masáž, pro těhotné, čínská tlaková, medová detoxikační, s pomocí lávových kamenů a podobně.

Hotel Sněženka
Hotel Sněženka, zdroj: www.hotel-snezenka.cz

1 komentář u „Na výlet do Jeseníků“

  1. Jeseníky jsou opravdu krásné, jen se vyplatí nejdřív trochu sledovat počasí abyste pak nebyli celou dovolenou zavření v hotelu tak jako my. Jinak příroda je tam skutečně úžasná.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>