Návštěva Klášterního pivovaru s jídlem a pitím

[button align=left]1 920 Kč[/button] Klášterní pivovar Strahov byl založen roku 1140 králem Vladislavem II. Nachází se v objektu Strahovského kláštera nedaleko Pražského Hradu a svým návštěvníkům nabízí neobyčejnou kombinaci nádherné lokality a unikátního zážitku, během kterého se přenesete na přelom 13. – 14. století.

Dopřejte si privátní prohlídku Klášterního pivovaru pro dvě osoby s možností natočit si své vlastní pivo a odnést si originální pivní láhev jako dárek. Mimo to budete mít šanci ochutnat dvě velká piva z výroby Klášterního minipivovaru. Vše zakončíte příjemnou konzumací a la carte v hodnotě 400,-Kč / osoba v místní restauraci mezi 10:00 až 22:00.

Po absolvování prohlídky pivovaru může váš zážitek v Praze pokračovat například procházkou uličkami Malé Strany až k Pražskému Hradu.

Upozorňujeme, že pro konzumaci piva je nutné mít věk alespoň 18 let. Zážitek je možné absolvovat jak v letních měsících tak i v zimě v lokalitě Prahy.

Návštěva Klášterního pivovaru obsahuje:

  • Prohlídku pivovaru pro oba (cca 20 minut)
  • Možnost natočit si vlastní pivo
  • Pivní láhev jako dárek pro každého
  • 2x velké pivo pro každého
  • Volnou konzumaci a la carte (limit 400,- Kč/osoba)

Lokalita: Praha

Doba trvání: Prohlídka 20 minut, konzumace není časově omezena

Počet osob: 2 osoby

Možnost objednávky: po celý rok

Cena: 1 920 Kč

Tento zážitek poskytuje firma na zážitky Essence.cz

Fotogalerie zážitku

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>