Originální zážitek Polárium Praha

[button align=left]1 044,-Kč[/button]Přemýšleli jste někdy nad tím, proč vlastně otužilci plavou v zimních měsících v ledové vodě, kterou si jen těžko prosekávají? Protože vědí, že chlad působí za určitých podmínek na naše zdraví a to velice prospěšně. Polárium nabízí skvělý a originální zážitek, který vás vystaví teplotě až mínus 110 stupňů celsia a přesto si můžete být jisti, že neumrzenete.

Zážitek Polárium Praha působí skvěle nejen na náš organismus, působí na naši kondici a odolnost, zvyšuje imunitu vůči nemocím a působí blahodárně také na naši psychiku. Polárium často využívají sportovci (např. Tomáš Dvořák či olympijský vítěz Jan Železný), ale také lidé, kteří podstupují stresové situace. Pro ženy je polárium vhodné v boji proti celulitidě a depresím.

Nejdříve je ovšem nutné se přesvědčit, že vystavení takové teploty nebude pro vaše tělo přílišnou zátěží. Musíte se tak podrobit krátké lékařské prohlídce, která sestává především z měření tlaku (váš tlak nesmí být vyšší než 160/110). Zážitek také není vhodný pro těhotné ženy a lidi s onemocněním srdce. V samotném poláriu budete vystaveni těmto extrémním podmínkám pouhé 2-3 minuty. Poté je v ceně zážitku ještě 20ti minuté cvičení, které je součástí kryoterapie. Na místě vám zapůjčí veškeré vybavení, které je potřeba k absolvování tohoto zážitku.

Celý zážitek obsahuje 2 vstupenky, můžete tak vzít někoho sebou či navštívit zážitek polárium dvakrát.

Fotogalerie zážitku – Polárium Praha

Polárium

Informace o zážitku – Polárium Praha

Cena: 1 044,-Kč / 2 osoby

Lokalita: Praha

Doba trvání: cca 1 hodina

Počet osob: 2 osoby

Možnost objednávky: Po celý rok

Tento zážitek poskytuje firma na zážitky Esennce.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>