Pilotem na zkoušku / jaké je být pilotem?

[button align=left]5 445,-Kč[/button]Neuvěřitelný zážitek v podobě pilotování letadla a řešení situací, ve kterých jde v reálném světě o život. Takový zážitek se opravdu nezapomíná a i vy můžete být jeho součástí. Stanete se totiž druhým pilotem CESSNY 172/182 a společně s hlavním pilotem, který bude vedle vás sedět budete odkázáni jeden na druhého, stejně jako je tomu v reálném životě. Zažijete simulované akce a situace, během nichž se vám bude svírat žaludek a to i přesto, že vše bude nacvičené a v konečném důsledku budete vědět, že se jedná pouze o simulaci. Ta ovšem není nikterak jednoduchá, při různých simulačních akcích se totiž nacházíte minimálně 3000 metrů nad zemí a stejně musíte jako opravdový pilot zachovat naprostý klid. Pilotem na zkoušku vás rozhodně prověří.

Během letu na vás čeká ztráta výkonu motorů. Ano, simulace má znázorňovat rozbití motorů. Zbývají vám poslední minuty letu a vy se musíte rozhodout co udělat a na výběr máte dvě možnosti, nouzové přístání či přistání na letišti pokud je zrovna v dosahu. Vězte, že toto bude parádní adrenalin.

Po znovu vzlétnutí na vás bude připravena další simulace, během níž ztratíte orientaci a budete muset poznat kam letíte a jak se vrátit zpět na letiště a to pouze za předpokladu, že máte k dispozici mapu, kompas a navigační přístroje. Toto bude váš další úkol v zážitku pilotem na zkoušku.

Mezi jinými je vám stále k dispozici hlavní pilot, který vás nejen seznámí s kompletní obsluhou stroje, podíváte se na start letounu a jeho kontrolu před vzletem, vysvětlí vám jak fungují navigační přístroje a poví vám zajímavosti z okolí, které je možné vidět z ptačí perspektivy. Koneckonců jsou pro vás připraveny i ony simulace, které vás prověří, zda dokážete podobné situace řešit s naprostým klidem či ne.

Celkový zážitek trvá cca 3-4 hodiny, včetně 60 minut před letem, kdy je vám vše důkladně vysvětleno, poté na vás čeká 120 minut samotného letu včetně dvou přístání a řešení výše zmíněných simulací. Představte, jaký to musí být zážitek pro někoho, kdo absolutně o daných simulacích netuší. I proto je tento zážitek vhodný jako dárek.

Chcete-li někomu darovat zážitek, který ho katapultuje do jiné dimenze, potom rozhodně neváhejte, protože zážitek pilotem na zkoušku je opravdu vynikající a plný adrenalinu, zábavy a zkušeností při řešení krizových situací.

Fotogalerie ze zážitku pilotem na zkoušku

Informace o zážitku pilotem na zkoušku

Cena: 5 445,-Kč

Lokalita: Praha, Brno, Ostrava

Doba trvání: cca 3 hodiny

Počet osob: 1 osoba

Možnost objednávky: Celoročně

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>