Pivní lázně Chodová Planá

Chcete zažít opravdový zážitek v pravých pivních lázních? Potom zvolte možnost, kterou nabízí pivní lázně Chodová Planá. To nabízí možnost koupele ve 35 stupních piva určeného ke koupeli. Toto pivo má mnohé blahodárné účinky, protože obsahuje mnoho extraktů a vitamínů. Nejenže zažijte opravdový zážitek, ale ještě vypomůžete vašemu zdraví, pivní lázně jsou totiž v této věci prospěšné.

Tento originální a jedinečný zážitek můžete darovat svému známému, přítelovi či kamarádovi, nebo si jej vychutnejte sami se svojí drahou polovičkou. Pivní lázně Chodová Planá nabízejí svým zákazníkům mnohem více ať již možnost točit si pívo přímo z pípy u vaší lázně nebo odpočinkové masáže po koupeli.

Dle vašeho objednaného zážitku se vám dostane hned několika procedur. Na 20 minut se ponoříte do teplé pivní lázně, po koupeli máte možnost ještě 20 minut relaxovat na speciálně připravených lehátkách zabaleni do prostěradla a deky z ovčího rouna. K dispozici v ceně zážitku také speciální koupelové pivo s omlazujícími účinky.

Máte-li zájem o dlouhodobější pobyt v pivních lázních, vězte, že i vám bude v pivních lázních Chodová Planá dopřáno. Můžete zkusit místní ubytování nebo si zakoupit již připravený balíček obsahující celou řadu zážitků a ubytování ve *** hotelu se snídaní a také exkurzi po pivovaru. Více informací o pobytu zde.

Pivní lázně Chodová Planá, to je relaxace a zážitek, který se nezapomíná.

Informace o zážitku Pivní lázně Chodová Planá

Cena: 3 499,-Kč

Lokalita: Chodová Planá

Doba trvání: 3 hodiny

Počet osob: 2 osoby

Možnost objednávky: Po  celý rok

Tento zážitek poskytuje firma na zážitky Zazitky.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>