Pivní lázně Praha

Český národ jej miluje. Dokonce se povídá, že tento nápoj je u nás vůbec nejlepší na světě? O čem je řeč? O PIVU. Pivo je to, co miluje každý druhý či třetí čech a pro vychlazené pivo je schopný udělat kde co. Představte si, že takovému pivaři věnujete koupel v tomto lahodném moku, věnujete mu pivní lázně.

Pivní lázně Praha

Pivo má léčivé účinky i proto specialisté na zdraví říkají, že vypití sklenky piva denně je velice zdravé. Vy si budete zdraví piva užívat nejen vnitřně ale i z vnějšku. V Praze jsou pro vás připraveny pivní lázně, kde na vás čeká 20 minut relaxační koupele v pivě s přísadami, které se do piva přidávají. Po koupely na vás bude ještě připraveno lůžko s ovesnou slámou na kterém budete moci váš zážitek z pivních lázní v Praze vstřebávat ještě po dobu 30 minut.

Celý zážitek tak trvá cca 1 hodinu, objednávat jej můželete celý rok. Otevírací doba pivních lázní v Praze je od 10:00 do 22:00. Zážitek je možné si užívat také ve dvou. Máte muže který miluje pivo? Darujte mu dvě nejoblíbenější věci, které můžete. VÁS a PIVO v jedné vaně.

Informace o zážitku Pivní lázně Praha

Cena: 2 904,-Kč

Lokalita: Praha

Doba trvání: cca 1 hodina

Počet osob: 2 osoby

Možnost objednávky: Po  celý rok

Tento zážitek poskytuje firma na zážitky Esennce.cz

1 komentář u „Pivní lázně Praha“

  1. Dobrý den,
    měla bych dotaz a to, jaká značka piva se v pivních lázních podává k pití? Chtěla bych tento zážitek pro tatínka, ale trochu vybíravý :-)

    Díky moc za odpověď
    Radka Burešová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>