Solná jeskyně pro dvě osoby, Praha

[button align=left]780,-Kč[/button]Relaxace je důležitou součástí každého aktivního života. Často se setkáváme s tím, že na relaxaci není čas. Lidé by si měli uvědomit, že zdraví je pouze jedno a čas od času bychomu mu měli něco darovat, on nám to oplatí zpátky. Najít si hodinku či dvě jednou za týden na relaxaci by mělo být samozřejmostí každého z nás.

K relaxaci slouží také solné jeskyně, které mají léčebné a právě relaxační účinky. Jejich vnitřní prostor je vystavěn z přírodních opracovaných kvádrů, které pocházejí z čistě přírodní soli. Podlaha je pokryta stejně jako stěny čistou přírodní solí pocházející ve většině případů z Mrtvého moře, které má skvělé účinky na náš organizmus.

Celý princip solné jeskyně spočívá z vycházení tepla z podlahy. Tím se v solné jeskyni do ovzduší uvolňují prvky, které jsou poté součástí vzduchu. Mezi takové prvky patří například jód, sodík, draslík, horčík, brom, selen či vápník. Díky čistícím složkám je tak zajištěn kompletně zdravý a čistý vzduch, stejně jako je tomu u mořského pobřeží.

Po celou dobu zážitku je v mistnosti příjemná teplota přesně taková, aby vaše relaxace a odpočinek byl ještě intenzivnější.

Solná jeskyně pro dvě osoby – Praha vám nabízí zážitek, který obsahuje ještě něco navíc. Se svojí drahou polovičkou nejdříve podstoupíte 15 minutovou masáž na masážním křesle, které vás absolutně uvolní k návštěvě solné jeskyně. Zde strávíte příjemných 45 minut relaxace a odpočinku. Společně s vaším protějškem máte v ceně zážitku také kávu či čaj jako malé občerstvení.

Solná jeskyně Praha doporučuje využívat služeb pouze lidem, kteří netrpí vážnými zdravotními problémy a nemají problémy s hyperfunkcí štítné žlázy. Jinak není zážitek nijak omezen a je možné jej objednávat od pondělí do pátku: 9:00 – 20:00

Solná jeskyně patří mezi oblíbené wellness aktivity, při kterých se lidé dokážou odreagovat a ještě udělat něco pro své zdraví.

Fotogalerie zážitku – Solná jeskyně pro dva, Praha

Solná jeskyně Solná jeskyně Solná jeskyně

Informace o zážitku – Solná jeskyně pro dva, Praha

Cena: 780,-Kč / 2 osoby

Lokalita: Praha

Doba trvání: cca 1 hodina

Počet osob: 2 osoby

Možnost objednávky: Pondělí až Neděle od 9:00 do 22:00

Tento zážitek poskytuje firma na zážitky ZlatáRybka.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>