Taneční rychlokurz (Praha)

[button align=left]2 150,-Kč[/button]Vynechali jste z nějakých důvodů ve svých 15ti letech taneční a čeká vás ples či svatba na které se potřebujete ukázat a bude mít solo se svojí novomanželkou? Potom možná právě pro vás je určen taneční rychlokurz u kterého se naučíte všechny základní tance a kroky pod vedením zkušených tanečníků.

Po správném naladí, zopakování základních dovedností jako je držení těla apod. se vrhnete postupně do výuky tanečních disciplín jako waltz, tango, valčík, foxtrot, samba, chacha, rumba, jive či salsa.

Hlavní výhodou celého tanečního rychlokurzu je individuální přístup, který vede k tomu, že během vaší lekce se naučíte mnohem více nežli v několika týdnech strávených v tanenčních. Celý taneční rychlokurz je také určen pro ty, kteří rádi tancují a chtějí si například zopakovat některé tance.

Zážitek taneční rychlokurz je dostupný v Praze a čekají vás celkem 4 lekce tancování po 45 minutách. V přepočtu cca 3 hodiny čistého tancování a to pouze pod individuálním dohledem zkušeného tanečníka. Objednávat zážitek je možné po celý rok a je určen pouze pro jednu osobu.

Fotogalerie taneční rychlokurz Praha

Taneční rychlokurz
Taneční rychlokurz

Informace o zážitku taneční rychlokurz Praha

Cena: 2 150,-Kč

Lokalita: Praha

Doba trvání: 3 hodiny (4 x 45 minutová lekce)

Počet osob: 1 osoba

Možnost objednávky: Po celý rok

Stránky zážitku: http://www.zlatarybka.cz/Dobrodruzstvi/Tanecni_kurzy/471.html

Tento zážitek poskytuje firma na zážitky ZlatáRybka.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>