Thajská masáž chodidel

[button align=left]840 Kč[/button] Využíváte po celý den práce vaše chodidla, která jsou potom bolavá a unavená nebo znáte někoho ve vašem okolí kdo tímto problémem trpí? Řešením je thajská masáž chodidel, která vám uleví od bolesti a únavy nohou a podpoří psychickou pohodu člověka.

Masáž chodidel si velice pochvalují především ženy, pro které jsou chodidla velice citlivým zdrojem vrnění. Chcete-li tak potěšit vaši partnerku a nechce se vám masáž nohou provádět, můžete ji vzít k odborníkům.

Thajská masáž chodidel co je to?

Thajská masáž chodidel je starověké čínské umění, které často budete znát mimo jiné pod názvem reflexní. Masáž je prováděna pomocí hůlek nebo palců, které se stlačují reflexní body na chodidle a regenerují některé vnitřní orgány. I z tohoto důvodu je thajská masáž chodidel vhodná nejen pro bolavé nožky, ale i pro celkový relax a zdraví člověka. Masáž nohou navíc podporuje krevní oběh a naturální léčbu některých orgánů.

U nás prozatím není thajská masáž chodidel příliš rozšířená, ikdyž její účinky a příjemnost je fascinující. U východních kultur (Čína atd.) se naopak jedná o jednu z nejrozšířenějších masáží vůbec.

Vyzkoušejte si i Vy tuto báječnou masáž. Vybrat si můžete z těchto lokalit:

  • Praha
  • Brno
  • Hluboká nad Vltavou
  • Karlovy Vary
  • Mladá Boleslav
  • Špindlerův Mlýn

Celý zážitek trvá cca 30 minut. K masáži se používá olej z výtažků tymiánu, manuky, citrónové trávy, balzámu z eukalyptu, rozmarýnu, máty a květu kaštanu. Masáž provádějí školení maséři z tradičních thajských škol.

Pozn. Masáž není vhodná pro lidi trpící křečovými žílami a pro ženy v těhotenství.

Informace o zážitku Thajská masáž chodidel

Cena: 840 Kč / 1 osoba
Lokalita: viz.: článek výše
Doba trvání: cca 30 minut
Počet osob: 1 osoba
Možnost objednávky: celoročně
Tento zážitek poskytuje firma na zážitky Esennce.cz

Fotogalerie zážitku thajská masáž chodidel

Masáž chodidel

luxusní thajský salon

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>