Víkend v pivních lázních pro dva, Štramberk

[button align=left]3 324,-Kč[/button]Výhody spojení piva a lázní jsme vám již v našich článcích představily, tak pouze krátce vám sdělíme, že pivní lázně jsou skvělým relaxačním zážitkem a blahodárně působí na náš organismus.

Víkend v pívních lázní pro dva, Štramberk

Během nabízeného víkendu zažijete opravdu pestrý program vrcholící koupelí v dřevěných kádích naplněných pivem. Ubytováni budete na 1 noc ve stylových roubenkách ve Štramberku, kde pro vás bude přípraveno několik procedur a to vše pro dvě osoby. Strava je zajištěna polopenzí pro dvě osoby v hotelu Štramberk, která začíná večeří a končí druhý den snídaní. Ihned po příjezdu je vám servírován welcome drink, neboli uvítací koktejl hotelu. Vzít s sebou tak můžete nejen partnera, ale také například kamarádku se kterou si budete chtít užít dámskou jízdu.

Jedinečné složení piva připraveného ke koupeli obsahuje minerální látky a vitamíny, které prospívají našemu tělu a mysli. Lázeň je navíc doplněna o účinky pocházející ze soli z Mrtvého moře, které tak ještě více umocní vaši relaxaci.

Hlavní dominantou celého víkendu v pivních lázních Štramberk je pivní koupel paní sládkové přímo v hotelu. Po dodu 20ti minut si budete moci užívat mineráli a vitamíny piva na vlastní kůži. Po absolvování koupele přejdete k druhé části programu, ve kterém podstoupíte 40ti minutovou relaxaci na speciálně vyrobených lůžkách s přímím výhledem na město Štramberk. Během této relaxace jsou vám načepovány 3 l místního kvasnicového piva Trubač.

Během pestrého víkendu v pivních lázních Štramberk navštívíte také solnou jeskyni pro dvě osoby, která se stejně jako pivní lázně nachází v hotelu Štramberk. V ceně je také možnost navštívit Muzeum starých tisků, lidové keramiky a Panoptika pro dvě osoby. Ke konci celého víkendu na jednu noc pro vás hotel Štramberk připravil malý dárek na památku.

Pivní lázně nejsou vhodné pro lidi trpící vysokým krevním tlakem, srdečními chorobami, křečovými žílami apod. Nejste-li si jisti, zda je pro vás pivní lázeň vhodná, zkuste se poradit se svým ošetřujícím lékařem. Víkend v pivních lázních Štramberk je možné objednávat po celý rok, mimo silvestra a vánoc.

Na stránkách firmy na zážitky je možné objednávat i pivní lázně Štramberk bez nutnosti ubytování a to jak pro jednu tak pro dvě osoby.

Fotogalerie zážitku víkend v pivních lázních Štramberk

Pivní lázně pro dva, Štramberk
Pivní lázně pro dva, Štramberk

Informace o zážitku – Víkend v pivních lázních, Štramberk

Cena: 3 324,-Kč / 2 osoba / 1 noc / polopenze

Lokalita: Štramberk

Doba trvání: 1 noc / 2 dny

Počet osob: 2 osoby

Možnost objednávky: po celý rok (mimo silvestr a vánoce)

Tento zážitek poskytuje firma na zážitky Esennce.cz

2 komentáře u „Víkend v pivních lázních pro dva, Štramberk“

  1. Dobry den, zmienujete sa, že ubytovanie je v roubenkách , v druhej časti článku je však anpísané, že to je v hotely. Ako to teda prosím je? Ďakujem za odpoveď.

  2. Dobrý den,

    jedná se o chybu. Ubytování je v Roubenkách, ale stravování a pivní koupele se odehrávají v hotelu. Informace byla opravena.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>