Wellness pobyty

Wellness pobyty
Ilustrační foto: Wellness

V minulém článku jsme si představili wellness víkendy, zde se podíváme jaké jsou možnosti wellness pobytů. Ty jsou určeny dle zážitku především pro určité skupiny lidí. Na výběr tak máte například wellness pobyt pro seniory, pro ženy či pro romantický wellness pobyt pro dva.

Senioři se mohou těšit na opravdu bohatý program. Zážitek obsahuje ubytování v hotelu, stravování formou polopenze, wellness procedúru v podobě masáží, možnost koupele ve vířivce, či bazénu nebo zapůjčení županu zdarma. Vše ve velice příjemném prostředí. Rozhodně bych chtěl vidět výraz vaší manželky, až jí tento dárek budete v podobě wellness pobytu předávat.Myslíte si, že to za ten pohled nestojí?

Ženy mají neméně zajímavý program, kde se bude hlavně pečovat o jejich krásu a pohodu. K dispozici tak budete mít kompletní ubytování se stravováním dle lokace zážitku. K dispozici budou mít ženy různé druhy masáží, saunu, vířivku. Pro jejich tělo bude připravena dle výběru zážitku možnost si lehce zasportovat ve fitness studiu či aquaerobic. Co by to ovšem bylo za dárek pro ženy, kdyby se nejedlo o krásu žen, což zajistí například pedikúra atd. Ikdyž se říká, že nejkrásnější žena je spokojená žena.

K dispozici jsou také wellness pobyty pro dva. Prožijte tak romantické masáže a procedúry ve dvou se svým nejbližším a to vše při svíčkách. K dispozici budou i doprovodné programy, večeře, šampaňské a další věci, které udělají pravou romantickou atmosféru.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>