Wellness víkend pro dva, Krkonoše – luxus na horách

[button align=left]9 120,-Kč[/button]Potřebujete nabrat nové síly? Potřebujete si odpočinout od všech starostí? Potom využijte nabídky wellness víkendu na úpatí Krkonoš v luxusně zařízeném a nově vystaveném moderním hotelu v Mladých Bukách. Celý wellness víkend vás provede kompletní regenerací orgamismu a mysli. Po absolvování luxusního wellness víkendu budete mít znovu chuť žít a řešit situace, na které vám již nezbývali síly. Společně s vaší drahou polovičkou navíc prožijete kus romantiky, klidu a čerstvého horského vzduchu.

Ubytování budete v nově vystaveném luxusním designovém wellness hotelu s restaurací, moderně vybavenými pokoji a luxusně zařízeným wellness centrem pro vaši kompletní relaxaci. V ceně ubytování je dvoulůžkový pokoj se snídaní na 2 noci. Vše je doprovázeno klidným prostředím, horským vzduchem a nádherným výhledem na vrcholky zasněžených hor. V letních měsících vás čekají prosluněné pláně a příjemné podmínky pro aktivní relaxaci na kole či pěší turistiku.

Během vašeho wellness víkendu pro dva vás hotel uvítá welcome drinkem. Během tří dní jsou pro vás připraveny procedury, během kterých si vaše tělo odpočine od stresových situací. Můžete těšit na masáž zad a šíje, perličkovou koupel s aromaterapií, medovou masáž nohou a hýždí či možnost užít si privátní výřivku pro dva s láhví sektu. Všechny procedury je možné podstoupit 1x a v ceně platí vstup pro dvě osoby. Třešničkou na dortu je poté volný neomezený vstup do hotelového bazénu, vířivky a sauny.

I přesto, že hotel zvé své návštěníky na wellness víkend pro dva, můžete se domluvit na termínu mimo víkendové dny a to po celý rok. Chcete-li si užít opravdu báječný víkend plný odpočinku a romantiky, potom je luxusní wellness hotel Krkonoše – Mladé Buky ideální volbou pro vás a vaši partnerku.

Fotogalerie zážitku wellness víkend pro dva, Krkonoše

Informace o zážitku – wellness víkend pro dva, Krkonoše

Cena: 9 120,-Kč

Lokalita: Krkonoše – Mladé Buky

Doba trvání: 3 dny / 2 noci

Počet osob: 2 osoby

Možnost objednávky: po celý rok

Tento zážitek poskytuje firma na zážitky Esennce.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>