Zážitky jako dárky

Daruj nový zážitek

Nevíš jaký dárek koupit tvým přátelům, přítelkyni, partnerům či rodině? Přemýšlíš nad dárkem, který by potěšil a zároveň na něj mohl člověk vzpomínat. Daruj něco na co se nezapomíná, daruj něco vyjímečného, daruj NOVÝ ZÁŽITEK !!!

Darováním nového zážitku jako dárku, dostanete kompletní služby s tím spojené. Možná tak splníte sen svému bližnímu. Existuje spousta druhů zážitků, od adrenalinových zážitků, wellness zážitků, auto moto zážitků po zážitky, které jsou naprosto originální a vyjímečné. Neváhej a daruj někomu NOVÝ ZÁŽITEK.

Podívejte se na katalog zážitků, které je možné si v České Republice objednat. Klinutím na kategorii dárku se dostanete na kompletní přehled zážitků v dané kategorii.

Zážitky jako svatební dary

Jste pozvaní na svatbu a nevíte si rady jaký svatební dar pořídit novomanželům? Chcete být originální aniž by jste darovali novomanželům něco do bytu či jiný svatební dar? Jste na správném místě. Jako svatební dary totiž můžete darovat zážitky. Jedná se o originální dárek, který ocení každý a ještě se nad ním poté společně zasmějete. Představte si takové novomanžele při tandemovém seskoku padákem, při společné cestě dolů z kopce v zorbovací kouli nebo můžete jako svatební dary zvolit nějaké romantické pobyty a wellness zážitky. Nápadů na využití svatebních darů jako zážitků je opravdu veliké množství a záleží jen na vaší fantazii a hlavně na tom co si myslíte, že by mohlo nové novomanžele potěšit. Výjiméčné svatební dary to jsou zážitky sami o sobě a vy můžete být jejich strůjcem.

Adrenalinové zážitky

Adrenalinové zážitky

Auto / Moto zážitky

Auto moto zážitky

Wellness zážitky

Wellness zážitek

Masáže

Masáže zážitek

Romantika

Romantické zážitky

Pobyty jako zážitky

Zážitky s pobytem

Sportovní zážitky

Sportovní zážitky

Zážitky se zvířaty

Zážitky se zvířaty

Relaxační zážitky

Relax zážitky

Originální zážitky

Originální zážitky

Daruj výjimečné, daruj originální, daruj zážitek jako dárek