Zkuste si jaké je to být popelářem!

[button align=left]4 164,-Kč[/button]V našich článcích představující nejrůznější zážitky se objevuje ledaccos, dnes se podíváme na zcela originální zážitek. Zkuste si jaké je to být popelářem. Nedovedu si představit jaký originálnější dárek lze darovat nebo jaký originálnější zážitek lze vyzkoušet než právě tento.

Celý zážitek popelářem na zkoušku začíná v okamžiku zaškolení, kdy je vám představena jak vaše popelářská posádka, tak také kompletní instrukce k ovládání auta. Poté začíná vaše práce popeláře. Nástup je v 10:00 a vaším úkolem je vyvézt odpad z cca 50 – 80 popelnic dle vašeho přání, což čítá cca 20 – 30 domů. Vzhledem k tomu, že odpad se musí vyvážet stále ať sněží či je léto, počítejte s tím, že nastoupit do této práce musíte za každého počasí. Zkrátka zážitek popelářem na zkoušku má za cíl ukázat vám těžkou práci popeláře.

Na konci zážitku si jako bonus můžete zanechat pracovní vestu a rukavice jako suvenýr. Zážitek je možné objednávat pouze pro osoby starší 18 let a zážitek je dostupný v Praze.

Připravte se na 2 – 3 hodiny tvrdé popelářské práce a zkuste si jaká úskalí tato těžká práce obnáší. Originální zážitek, který v případě darování vám rozhodně jen tak nikdo neodpustí a vy si užijete plno legrace při sledování vašeho přítele jako nového popeláře.

Fotografie ze zážitku Popelářem na zkoušku

Popelářem na zkoušku
Popelářem na zkoušku

Informace o zážitku pilotem na zkoušku

Cena: 4 164,-Kč

Lokalita: Praha

Doba trvání: cca 2 – 3 hodiny dle vašeho přání

Počet osob: 1 osoba

Možnost objednávky: Celoročně

Stránky zážitku: http://www.esennce.cz/popelarem-na-zkousku/

Tento zážitek poskytuje firma na zážitky Esennce.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>