Zorbing

Zorb neboli Bubble je koule o hmotnosti cca 60 kilogramů, která měří v průměru cca 3 metry. Vyrobena je z PVC a při tomto zážitku se nacházíte v této kouli. A jak takový zážitek vlastně vypadá z pohledu obdarovaného?

Do koule vlezete tunelem, poté budete na pevno připoutáni ke stěně koule. Instruktor vás pošle z mírného svahu. Ovšem nebojte, svah není příkrý nýbrž mírný a dojezdová plocha je dostatečně dlouhá na to, aby jste byli v naprostém bezpečí. Ikdyž si ted říkáte, že mírný svah je na nic, že k pořádnému adrenalinu to má daleko, věřte, že budete překvapeni, co to s vámi udělá. Budete se točit všemi směry.

Ještě lepšího zážitku dosáhnete pokud se do koule chystáte ve dvou. V takovém případě si můžete být jisti, že pohled na vašeho kolegu naproti vás doslova dostane. Získáte tak možnost podívat se jak se u toho tváří váš kolega a naopak. Zorbing je možné si objednat od jara do podzimu.

Většina Zorbing zážitků obsahuje:

  • 1 či 2 jízdy v zorbingové kouli, sedátka jsou naproti sobě, je tu možnost „zorbovat ve dvou“
  • Obsluhu koule
  • Dráhu, která bude zabezpečená a která bude připravena pro zorbing
Tento zážitek poskytuje firma na zážitky Esennce.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>