Auto / moto

Auto / moto zážitky ocení především mužská část národa. Máte-li v rodině nějakého chlapa, který miluje vůni benzinu a rychlých spálených kol, potom si neumím představit lepší dárek než zážitek spojený jízdou v některém z luxusních automobilů jako je Porsche či Ferrari. Pro trochu otrlejší mužskou část můžete vybrat nějaký lehce adrenalinový zážitek, kterým je například jízda v Hummeru náročným terénem nebo jízda s profesionálním jezdcem rallye, při těchto zážitcích je doslova radost koukat se na vaše blízké, kteří vystupují z automobilu celý bílý. Vybírat můžete také z klasických 4×4 off road jeapů.

Milovníci historie potom ocení možnost svézt se historickým vozidlem v Praze, což nemusí být špatný dárek ani pro vaše rodiče. Trochu adrenalinu lze zažít také při jízdě na čtyřkolce či sněžném skútru. Specifickou úlohu v zážitcích auto / moto hrají také válečné stroje. Mezi takovými najdeme jeapy, tanky či bojová vozidla.

I ženy ovšem ocení jeden z nejoblíbenějších zážitků a tím je škola smyku. Ta vás zavede do areálu, v němž si vyzkoušíte různé situace, povrchy a reakce automobilu na nich. Nejenže je to skvělý zážitek, ale mnohdy i velice dobrá zkušenost, která může v určitých situacích při normálním provozu zachránit i život. Tento zážitek je dostupný v Dobříši.

Tak s chutí do výběru toho pravého dárku pro vašeho muže, nadřízeného či kamaráda.

Auto / moto zážitek – ukázka firem na zážitky

ZlataRybka.cz – nabízí auto / moto zážitky různých cenových relací a kategorií. Zde je pouze malá ukázka kompletní nabídky.

Jízda na čtyrkolkách v Jeseníkách Jízda historickým vozidlem v Praze Jízda Hummerem H2 - Klíčany u Prahy

Zážitek při jízdě v Rallye vozu Jízda v Porsche Boxter Škola smyku - Dobříš

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Daruj výjimečné, daruj originální, daruj zážitek jako dárek

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat