Pobyty

Chcete zažít spoustu nových zážitků, odpočinout si od všedních starostí a ještě poznat nová skvělá místa? Právě pro vás jsou určené pobytové zážitky. Můžete si tak vybrat pobyty v některém z desítek českých, ale i zahraničních měst, kde pro vás budou připraveny nadstandardní služby dle vašeho objednaného zážitku.V nabídce jsou taková města jako Harrachov, Slavkov, Františkovy Lázně, Plzeň, Praha, Český Krumlov, Znojmo, Karlovy Vary, Poděbrady či rakouská města Steyr, Loipersdorf a další.

Během pobytu, který se může být 2-3 denní ale také týdenní zažijete nové věci. Cena ve většině případů obsahuje ubytování, stravu formou polopenze (snídaně + večeře), možnost využití hotelových bazénů, saun a dalších zákoutí, u některých zážitků máte v ceně možnost navštívit masážní salón a spousta dalších služeb.

Pobyty jsou vhodné jak pro celé rodiny s dětmi, tak pro čerstvě zamilované lidi. Vhodné jsou také jako dárek pro seniory, tedy pro dárek pro babičku či dědečka.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Daruj výjimečné, daruj originální, daruj zážitek jako dárek