Vánoční dárky

Blíží se čas vánoc a stím spojené každoroční nákupy vánočních dárků. Spousta lidí stále tápe nad tím, jaký dárek vašim blízkým pořídit. Ponožky a staré svetry již nejsou to, co lidé od ostatních očekávají. Na řadu tak přichází originální vánoční dárky, které ve vás zanechají pocity. Takové dárky, které jsou opravdovým zážitkem. Dárky, které si člověk užije a neodhodí do skříně. Přicházejí vánoce, darujte originální vánoční dárky v podobě zážitků.

Vánoční dárky pro ženy

Dárek ženě by měl být darován především od srdce. Ženy si na dárcích a především na způsobu darování potrpí. Připravily jsme pro vás nabídku vánočních dárků určených ženám. V našem výběru se soustředíme především na krásu, relaxaci a odpočinek. Tyto vánoční dárky pro ženy je vhodné darovat své přítelkyni, manželce či snoubence.

Vánoce - Královská thajská masáž [button align=right size=normal]Cena: 1 428,-Kč[/button]Královská Thajská masáž

Klasická Thajská masáž + bylinná Thajská masáž tvoří nebezpečnou královskou kombinaci kterou ocení  nejedna žena. Dopřejte něžnému pohlaví chvíli uvolnění.

Objednat zážitek

Vánoce - zeštíhlující SLIM masáž [button align=right size=normal]Cena: 1 644,-Kč[/button]Zeštíhlující SLIM masáž

Hubnoucí masáž? To neodmítne žádná žena. Pomocí peelingu a zábalu z bylin tak dostane masáž nový rozměř, který zpevní vaši pokožku a odbourá přebytečný odumřelý tuk.

Objednat zážitek

Vánoce - Jízda na koních [button align=right size=normal]Cena: 940,-Kč[/button]Jízda na koni

Splňte dětský sen téměř každé ženy a to projížďku okolím na osedlaném koni s možností malého občerstvení v místní hospůdce. Koně jsou zárukou skvělého vánoční dárku.

Vánoce - wellness víkend pro ženy [button align=right size=normal]Cena: od 5 380,-Kč[/button]Víkend pro ženy

Darujte vaší ženě wellness víkend. Masáže, pedikúru, aquaaerobic, ubytování, koupele to vše dopřejete vaší milované mamince, ženě či přítelkyni. Nezní to jako báječný vánoční dárek?

Pro kompletní nabídku vánočních dárků pro ženy navštivte sekci zážitky pro ženy, zde na našich stránkách.

Vánoční dárky pro muže

Muži vyžadují originalitu a zážitek spojený s jejich koníčky. Vybírejte dárky, které se k vašemu muži hodí. Je-li jeho koníčkem zvuk motoru, ideálním dárkem by mohla být projížďka v některém z vozidel, které běžně na ulicích nepotkáte. Někteří zase dávají přednost například kurzům vaření či adrenalinovým zážitkům, při kterých se mužům doslova tají dech. Snažte se tak přijít na to, po čem váš muž touží a možná díky tomu zjistíte jaký vánoční dárek pro muže bude ten pravý.

Vánoce - jízda Hummerem [button align=right size=normal]Cena: 2 975,-Kč[/button]Jízda Hummerem

Dopřejte vašemu muži možnost řídit tento kolos v obtížném terénu a vyzkoušejte si tak jeho zručnost. Tento vánoční dárek ocení především milovníci automobilů.

Objednat zážitek

Vánoce - Luxusní golfový víkend [button align=right size=normal]Cena: 8 450,-Kč[/button]Golfový víkend pro dva

Není muže, který by nemiloval sport. Zkuste mu darovat golfový víkend v Hluboké nad Vltavou pro dva a předveďte své sportovní výkony jeden druhému.

Vánoce - Středověká hostina [button align=right size=normal]Cena: 2 590,-Kč[/button]Středověká hostina pro dva

Spokojený muž = najedený muž. V tomto duchu by se mohl nést vánoční dárek, při němž se společně přesunete do středověku a zažijete hostinu ve středověké krčmě. Jídlo a pití co hrdlo ráčí včetně programu té doby.

Vánoce - Pivní lázně pro dva [button align=right size=normal]Cena: 1 999,-Kč[/button]Pivní lázně

Muži a pivo to je jedna báseň a co teprve koupel v tomto lahodném moku, který odmítne málokterý muž? Je tu možnost strávit pár chvil koupelí v pivě a to ve dvou. Konzumace piva a pochutin samozřejmostí.

Objednat zážitek

Vánoce - adrenalin na sněžném skútru [button align=right size=normal]Cena: 750,-Kč[/button]Adrenalin na sněžném skútru

Adrenalin na sněhu? Potom zkuste sněžný skútr. Milovníci rychlých aut mají možnost přesedlat na jiný povrch a vy jim to můžete umožnit. Skvělý vánoční dárek.

Kompletní nabídku vánočních dárků pro muže můžete nalézt v sekci zážitky pro muže, zde na našich stránkách.

Vánoční dárky pro pár

Romantika, chvilka samoty mezi čtyřma očima, dobrá večeře a případná privátní hodinky v hotelové vířivce. Přesně to jsou situace a možnosti, které uvítá kdejaký starší i mladší pár. Ideální vánočním dárkem pro pár je tak pobyt spojený s výše popsanými procedurami, při kterém zažijí romantické zážitky s tím spojené. Dobrou alternativou jsou různé wellness procedury, které je možné podstoupit právě jako pár. Mezi tyto zážitky a zároveň možné vánoční dárky pro pár patří masáže, aromaterapie, lázně ale třeba také lehce adrenalinový let balonem.

Vánoce - Thajská masáž pro dva [button align=right size=normal]Cena: 1 999,-Kč[/button]Thajská masáž pro dva

Romantická Thajská masáž pro dva prováděna profesionálně školeným masérkami pocházejícími z pravé Thajské školy.

Objednat zážitek

Vánoce - romantická večeře v naprosté tmě [button align=right size=normal]Cena: 1 500,-Kč[/button]Romantická večeře ve tmě

Romantická večeře v naprosté tmě bez jakéhokoliv světla může být originálním a zároveň skvělý zážitkem. V ceně je program restaurace a konzumace v hodnotě 1 500,-Kč. Restauraci ve tmě možná znáte z TV.

Vánoce - romantická noc na zámku [button align=right size=normal]Cena: 5 900,-Kč[/button]Romantická noc na zámku

Umožněte vašim blízkým, aby prožily romantickou noc na zámku v Mníšku pod Brdy. V ceně ubytování, koupání, fitness, romantická večeře, snídaně na pokoj atd.

Vánoce - Luxusní wellness víkend [button align=right size=normal]Cena: 9 120,-Kč[/button]Luxusní wellness víkend pro dva

Dopřejte prožít krásný víkend v srdci Krkonoš. V ceně ubytování, stravování, masáže, vířivka, bazén, aromaterapie atd. Vše koordinováno jako společný zážitek pro dva.

Objednat zážitek

Vánoce - Jazz a večeře na lodi [button align=right size=normal]Cena: 1 890,-Kč[/button]Jazz a večeře pro dva na lodi

3-chodové menu, 2,5 hodiny plavby po Vltavě a skvělý program při doprovodu Jazzové hudby. Ideální dárek pro vaše rodiče, které si tak dopřejí skvělý zážitek.

Pro kompletní nabídku vánočních dárků pro páry navštivte sekci zážitky pro dva, zde na našich stránkách.

Originální vánoční dárky

Překvapit, rozesmát ale i naštvat v dobrém slova smyslu lze originálním dárky, které zážitky poskytují. Máte-li kolegu v práci se kterým se často hecujete či kamaráda, kterého chcete vidět v originální pracovní pozici, není nic lepšího než darovat originální zážitek. Představte si vašeho známého jak pase ovce na salaši či stráví jeden den v popelářské uniformě. Rozhodně zajímavé a pro pobavení přátel ideální. Nikdo ovšem neříká, že podobné originální vánoční dárky nelze darovat v rodině. Záleží pouze na vkusu a znalosti kupujícího.

Vánoce - popelářem na zkoušku [button align=right size=normal]Cena: 4 164,-Kč[/button]Popelářem na zkoušku

Dvě až tři hodiny tvrdé popelářské práce a přesně takový dárek můžete někomu dát k vánocům. Odezva bude rozhodně velice zajímavá a smích vás jen tak nepřejde a nebo přesně naopak?!

Objednat zážitek

Vánoce - pasení ovcí v Beskydech [button align=right size=normal]Cena: 1 500,-Kč[/button]Pasení ovcí v Beskydech

O něco mírnější forma originálního zážitku to je možnost pasení ovcí v Beskydech se všemi starými a dobrými zvyky včetně oblečení klasického honáckého oblečení. Originální a vtipný vánoční dárek pro přátele.

Objednat zážitek

Vánoce - akrobatický let [button align=right size=normal]Cena: 3 550,-Kč[/button]Akrobatický let

Dopřejte někomu neplánovanou chvíly adrenalinu v krvi při akrobatickém letu se zkušeným pilotem. Dopřejte si pohled na kamarádovu tvář při výstupu z akrobatického letounu.

Pro kompletní nabídku originálních vánočních dárků navštivte sekci originální zážitky, zde na našich stránkách.

Vánoční dárky pro seniory

I senioři si zaslouží naši pozornost při výběru vánočního dárku. Jejich dárek by měl vyzařovat pohodu, pohodlí a možnost odpočinout si. Mezi takové vánoční dárky pro seniory patří například wellness pobyty s různých relaxačními a odpočinkovými procedúrami. Velice oblíbené jsou také lázeňské pobyty, při kterých lze poznat krásná lázeňská měst České republiky. Užít si tak příjemnou pohodu můžou nejen senioři, ale i vaši rodiče.

Vánoce - projížďka veteránem [button align=right size=normal]Cena: 2 190,-Kč[/button]Jízda Prahou veteránem

Nechte vaše rodiče či prarodiče vrátit do dětských či pubertálních let a dopřejte jim možnost vychutnat si projížďku Prahou ve veteránském voze.

Vánoce - Víkend s vínem [button align=right size=normal]Cena: 5 380,-Kč[/button]Víkend s vínem

Jižní morava, víno a zpěv. Vaši prarodiče prožijí neopakovatelný víkend plný vína. V ceně ubytování, 1x víno, masáže, strava a spousta dalšího.

Vánoce - seniorský pobyt [button align=right size=normal]Cena: 5 650,-Kč[/button]Pobyt pro seniory v lázních

Pobyt v Mariánských lázních určený pro seniory obsahuje procedury, při kterých si tělo odpočine a nabere nové síly. Dopřejte tento luxus vašim prarodičům či rodičům.

Vánoční dárky pro děti

I naši nejmenší můžou zažít skvělý zážitek na který jen tak nezapomenou. Jejich sny jsou spojeny především se zvířátky a postavami, které znají z knížek a televize. Mladí kluci zase touží po tom svést se ve vojenském vozidle. Ať tak či tak, vánoční dárek pro děti nemusí znamenat pouze lego a další hračky nýbrž i originální zážitek.

Vánoce - Zážitek pro celou rodinu [button align=right size=normal]Cena: 10 680,-Kč[/button]Rodinný víkend ZOO + Aquapark

Rodinný zážitek spojený s návštěvou ZOO a Aquaparku Praha. V ceně ubytování, vstupy, výlety, strava, dárek a mnohem více.

Objednat zážitek

Vánoce - Poníci [button align=right size=normal]Cena: 2 268,-Kč[/button]Den s poníky

Vaše nejmenší ratolest může prožít 2,5 hodiny s poníky

Objednat zážitek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Daruj výjimečné, daruj originální, daruj zážitek jako dárek