V zahraničí

Zážitky spojené s cestou do zahraničí jsou ještě větším zážitkem. I díky tomu jsou stále více vyhledávané. V nabídce firem na zážitky tak najdeme zážitky především u našich hraničních sousedů v Rakousku, Slovensku či Německu. O jaké zážitky se jedná?

Rakousko má velkou výhodu. Nabízí Alpy. V těchto velehorách lze zažít opravdové dobrodružství spojené s kompletní relaxací a odpočinkem při dýchání čerstvého horského vzduchu. Kde jinde může být vzduch a krajina hezčí než v samotných Alpách? Využijte tak nabídky některého zážitku a užívejte si krásné krajiny dosytnosti. V nabídce máte jak aktivní relaxaci tak pouze odpočinek v některém z hotelů nabízející kompletní wellness služby, masáže či kryté bazény.

Zážitky většinou obsahují nocleh na několik dní včetně stravy ve formě polopenze. V ceně je také množství zážitků, případný průvodce, půjčení nezbytných pomůcek a spousta dalších věci dle jednotlivých zážitků v zahraničí. V ceně je také zaplacení místního turistického poplatku.

Rakousko nabízí i lázně. Mezi ty nejznámější patří termální lázně Laa an der Thaya, které najdete pouze kousek od českých hranic. Kompletní nabídku zážitků v zahraničí najdete na stránkách firem na zážitky.

– se specializuje na zážitky k našim sousedům do Rakouska. V jejich nabídce tak najdete nejen zimní návštěvu Alp, ale také letní relaxaci v Alpách. Pro kompletní nabídku navštivte stránky firmy na zážitky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Daruj výjimečné, daruj originální, daruj zážitek jako dárek