Exotická dovolená s německými cestovkami

Asi každý z nás někdy zatoužil navštívit krásné písečné pláže jako vystřižené z pohlednice nebo letáku cestovní kanceláře. Svět se mění a tato možnost je pro stále více Čechů reálnou záležitostí. Cestování po světě je v dnešní době jednoduché a zážitky, které cestou naberete, jsou nezapomenutelné.

Pokud chcete vyrazit na exotickou dovolenou a poznat krásy tamního světa, doporučujeme cestovat z Německa. Německé cestovní kanceláře oproti těm českým poskytují kvalitnější servis a vyšší standard zájezdů. Mimo to jsou zájezdy až o 40% levnější. Vybírat můžete z větší nabídky hotelů i širší nabídky termínů.

Jaké destinace doporučujeme?

Dominikánská republika

Nádherné písečné pláže s bělostným pískem, palmy linoucí se po pobřeží, nádherné celoroční počasí karibského podnebí a slušné ceny zájezdů. To je Dominikánská republika. V rámci nových zážitků doporučujeme návštěvy vnitrozemské džungle a pro adrenalinové nadšence některý z vodních sportů, které jsou nabízeny po celém pobřeží.

Maledivy

Maledivy jsou luxusní exotickou destinací, kde vás čeká spíše vizuální zážitek nádherné panenské přírody. Zdejší pláže a pobřeží totiž patří mezi nejkrásnější na celém světě. Mimo to ale můžete vyzkoušet například plavání s rejnoky, poznávání ostatních ostrovů nebo přímo se vybízející šnorchlování.

Srí Lanka

Srí Lanka je poměrně novou a ještě stále neprobádanou destinací, kam míří spíše dobrodružnější turisté. Můžete zde navštívit džungle, světem nezkažené vesničky nebo třeba sloní farmy. Rádi sem jezdí surfaři z celého světa, pro které je tu levně a dobře. Hotelové resorty se o vás dnes již postarají s veškerým luxusem i zázemím, které znáte z ostatních dovolenkových destinací.

Láká vás exotická dovolená plná dobrodružství nebo dáváte přednost raději odpočinku pod stínem palmy? Která z těchto destinací vás zaujala nejvíce a máte nějaké zážitky o které se stojí za to podělit s ostatními čtenáři? Dejte nám vědět do komentářů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>