Jízda na koni (Chrastava, Benešov atd.)

[button align=left]od 490,-Kč[/button]  Především ženy jej milují. O kom je řeč? O koních. Darujte své přítelkyni, kamarádce nebo manželce skvělý zážitek jízda na koni a vychutnejte si pocit blaha ve tváři vašich nejbližších. Zážitek jízda na koni je také báječným dárkem, který potěší a rozhodně neurazí.

Jízda na koni v přírodě, Chrastava

Vydejte se poznat krásy podhorských stezek nedaleko Liberce do Chrastavy. Celý zážitek obsahuje hodinovou vyjížďku do přírody na koních se zkušeným instruktorem. Během zážitku máte k dispozici zapůjčení kompletní výstroje a vybavení zdarma. V případě špatného počasí (zima) je zážitek jízda na koni nahrazen hodinovým výcvikem jízdy na konci v hale nebo jízdárně s profesionálním instruktorem.

Cena: 490,-Kč Doba trvání: cca 1 hodina Počet osob: 1 osoba

Vaše první jízda na koni, Benešov

Vaše první jízda na koni může začít. Po příjezdu na bezplatné parkoviště u jízdárny v Benešově je pro vás připraven osedlaný kůň a zkušený instruktor. Ten vás seznámí s 15ti minutovou teorii jízdy a osedlání koně. Samotná jízda na koni probíhá 45 minut. Po absolvování projížďky v jízdárně máte k dispozici malé občerstvení v místní hospůdce zdarma a také možnost prohlédnout si hřebčín s výkladem. Tento zážitek je možné objednávat pouze od dubna do října.

Cena: 890,-Kč Doba trvání: cca 2 hodiny Počet osob: 1 osoba

Vánoce - Jízda na koních

Máte-li zájem prožít celý den s koňmi i pro vás jsou tu připraveny nejrůznější programy. Oblíbené je především celodenní putování krajem na koních po Benešovsku či možnost vyjet za vínem na koních v Mikulově.

2 komentáře u „Jízda na koni (Chrastava, Benešov atd.)“

  1. Dobrý den,

    chtěla jsem se zeptat, zda delate i celodenní putování s komni a zda je to vhodné pro uplneho zacatecnika?

    Děkuji

  2. Dobrý den,

    tento zážitek již bohužel není možné nadále objednávat. Děkuji za pochopení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>