Luxusní změna image, Praha

[button align=left]6 550,-Kč[/button]Toužíte zcela změnit svůj život, dáváte si každý rok nová předsevzetí? Zkuste začít úplně od začátku a změňte svou image k nepoznání. Profesionální a vyškolení pracovníci kosmetického salónu krásy vás změní k nepoznání a to vše pouze k vašemu dobru. Získejte zpět ztracené seběvědomí tím, že změníte sami sebe.

Co vše vás čeká při zážitku luxusní změna image?

  • Typologie barvy. Úplným základem je zjištění barvy, která k vám sedí. Vyškolení pracovníci vám dle šátků určí barvu, podle které se budou odvíjet další kroky jako líčení, barvy a stylu oblékání či střih vlasů. První krok trvá cca 2 hodiny a během této doby budete seznámeni s komplení změnou image dle dostupných barev.
  • Dalším nezbytným krokem ke změně vaší osobnosti patří úprava pleti. Kosmetiční pracovníci vám pleť vyčistí, namasírují, připraví masku a upraví nezbytné prvky obočí. Tento proces trvá max. 1,5 hodiny.
  • Cca 1 hodinu bude trvat třetí krok, který je zaměřen na manikúru, včetně lakování nehtů apod.
  • Asi největší změna proběhne pomocí změny stylu vašeho sestřihu. Profesionální stylisté vás postupně ostříhají, obarví a vaše vlasy upraví do konečné podoby. Stejně tak vám poradí jak se o vaše vlasy starat a které kosmetické prostředy jsou pro vás ideální. V ceně je případné barvení, foukání, styling, střih či případný melír. Tento krok trvá max. 2,5 hodiny.
  • Předposledním krokem je líčení vašeho já, včetně nezbytného poradenství z oblasti pleťové kosmetiky.
  • Po celkové změně vizáže, která trvá až 9 hodin vám jistě vyhládne. Proto máte v ceně zajištěn také následný oběd a 3 nealkoholické nápoje v průběhu dne ZDARMA.

K ceně zážitku si navíc můžete zakoupit focení a to ve dvou variantách.

  1. První možností je focení vizážistkou, která vás vyfotí před a po změně. Následné fotografie dostanete k dispozici na CD případně vám budou zaslány emailem. Cena je 200,-Kč
  2. Druhou možností jsou profesionální fotografie, kde budete vyfoceni před a po změně, během líčení a během úpravy účesu. Fotografie vám budou předány na CD. Cena za tuto službu navíc je 2 400,-Kč.

Zážitek luxusní změna image je možné objednávat po celý rok a to od pondělí do neděle. Otevírací doba salonu je do 21:00, berte tak v úvahu, že celková změna image bude trvat cca 9 hodin.

Fotogalerie zážitku luxusní změna image, Praha

Informace o zážitku luxusní změna image, Praha

Cena: 6 550,-Kč
Lokalita: Praha
Doba trvání: cca 9 hodin
Počet osob: 1 osoba
Možnost objednávky: Po celý rok od pondělí do neděle
Objednávka:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>