Vyhlídkové lety + další zážitky ve vzduchu

Jedny z vůbec nejprodávanějších zážitků v kategorii Adrenalinové jsou zážitky, které se odehrávají ve vzduchu. K dispozici máte možnost výhlídkových letů a to hned nad několika destinacemi, let bezmotorovým letadlem či například nádherný romantický vyhlídkový let nad Karlštejnem a to za velice příjemné ceny.

Toužíteli po větším adrenalinu doporučujeme vyzkoušet zážitek letu v akrobatickém letounu Z-142. Budete se tak řítit střemhlav dolu, zažijete převýšení a výkruty. Tento zážitek je opravdu originální a bát se bude i ten nejstatečnější.

Za velice dobrou cenu je k dispozici také vyhlídkový let pro 3 osoby a to již za 3650,-Kč. Můžete se tak proletět letadle za cenu něco málo nad 1 tisíc korun / osoba.

Své kouzlo má také vyhlídkový let balonem, který známe například z českého filmu „Vratné láhve“. Zážitek je možný objednat v různých lokalitách od Prahy po Brno. Je to nezapomenutelný zážitek protože budete ve výšce několika set metrů a v přímém kontaktu s okolním světem. Využijte nabídek zážitků ve vzduchu.

Kompletní nabídku zážitků z této kategorie na stránkách Esennce:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>