Army zážitky (paintball, army vozidla)

Téma zážitků army neboli armáda. K dipozici je velké množství různých zážitků a to hlavně pro milovníky armády a vojenství ale také zážitky pro děti.

Paintball

Paintball zážitek
Ilustrační foto - paintball

Na 2 hodiny dostanete k dispozici paintaballovou zbraň, bezpečnostní oblečení, náboje a rozhodčího. Poté vstoupíte na hřiště, kde se odehrává přestřelka. Paintball je naprosto bezpečný a tak zábavný především pro větší skupiny. Jste v práci dobrá parta a chcete netradiční dárek svému kolegovi? Vyzvěte ho se svými kolegy na souboj v podobě paintballu. K dipozici máte možnost dokoupit kuličky a občerstvení. Nedokážete si totiž představit jak je únavné bojovat proti svým kolegům. Výborná zábava.

Zážitek paintball většinou obsahuje:

 • K dispozici zbraň s pohonem, náboje, přilba, brýle, vesta, kombinéza
 • Instruktáž a rozhodčího
 • Připravený terén dle lokace, kde se bude odehrávat bitva

Střelba ze zbraně

Vždy jste toužily si zastřílet? Nyní máte výbornou šanci. K dispozici máte u různých druhů zážitků možnost střelby a to buď ve videoprojekční místnosti, kterou využívají i bezpečnostní složky. V této místnosti střílíte z reálné palné zbraně na videoprojekci, ve které vám obsluha může nastavit různé situace z reálného života. Vyhodnocení potom provede počítač, který váš seznámí s úspěšností vaší střelby. Jedná se o zábavnější verzi střelby ze zbraně.

Můžete si také ovšem zastřílet na klasické střelnici. A to jak z pistole ráže 9mm (např. Glock) tak z opakované brokovnice (např z kovbojek známá Winchester). V klasické střelnici budete střílet na papírové terče a siluety.

Zážitek střelby ze zbraně obsahuje

 • Bezpečnostní instruktáž a seznámí s manipulací zbraně
 • Bezpečnostní školení
 • Praktická ukázka střelby instruktora
 • Střelba z vámi vybrané pistole

Celý zážitek je možné objednat i pro více osob. Celý zážitek pro jednu osobu trvá cca 2 hodiny, pro více osob trvá déle. Zážitek je možné objednávat celoročně.

Jízda v bojové technice

Jízda v bojové technice
Ilustrační foto: Army vozidla

Originální zážitek, který budete vyprávě ještě dlouho. Kdo může říci „řídil jsem obrněný transporter či bojové vozidlo armády“. Vy či někdo z vašich blízkých tuto větu může použít. Po základní instruktáži budete moci tyto neobyčejný kolosy sami řídit, a to podle vašeho vybraného zážitku. Celý zážitek obsahuje ovšem mnohem více. Zapůjčení stylového army oblečení, instruktáže a zajímavosti, samotná instruktáž řízení a poté samotné řízení obrněného transporteru či bojového vozidla pod dohledem instruktora.

Zážitek jízdy v army vozidlu většinou obsahuje:

 • Zapůjčení oblečení (může se lišit u vybraných zážitků)
 • Instruktáž včetně zajímavostí z vojenství
 • Samotné řízení bojového/vých vozidel včetně spotřeby benzinu
 • Možnost se kdykoliv obrátit na instruktora, který je po celou dobu s vámi

Další oblíbené zážitky z této kategorie jako například „Den malého tankisty, Jízda obrněným transporterem atd. najdete na stránkách firmy na zážitky (Esennce.cz).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>