Zážitky s koňmi

Koně. Jedny z nejkrásnějších zvířat na naší planetě. Téměř každé něžné pohlaví touží mít své vlastní koně. Bohužel to není vždy možné a díky zážitkům, které nabízí firmy na zážitky můžete s těmito zvířaty prožít krásné chvíle.

Jízda na koni

Zážitek s koňmi
Ilustrační foto: Jízda na koni

Asi jeden z nejoblíbenějších zážitků. Klasická jízda na koni je možná i se svým přítelem. Dle vašich jezdeckých a začátečnických schopností pro vás bude připraven osedlaný kůň s instruktorem. Ten vás seznámí s teorií ježdění. Poté pro vás bude připravena trasa dle vašich schopností, kde si můžete užít ten pravý pocit jízdy na koni.

Možné je také objednat celodenní ježdění na koni Posázavím včetně občerstvení v podobě pikniku. Nejvhodnější je tento zážitek ve dvou, kdy můžete prožít skvělé romantické chvilky. Celkově na koni strávíte několik hodin.

Co takhle jízda na koni po vinicích s konečnou ochutnávkou vína? I to nabízí firmy na zážitky.

Tento zážitek poskytuje firma na zážitky Esennce.cz

Jízda v kočáru či na saních

Jízda v kočáru taženého koňmi
Ilustrační foto: Jízda v kočáru

Necítíte se na to ovládat koňské spřežení sám? Nevadí i pro vás je tu možnost darovat zážitek aniž by jste museli na koně vlézt. Můžete si objednat romantické chvilky v kočáře. V nabídce je například skvělý výlet kočárem v Posázaví, kde pro vás bude připravena hodinová jízda v kočáře, prohlídka hřebčína, po cestě na vás bude připravený piknik s možností grilování. Na konec se ocitnete na starém statku kde pro vás bude připraveno dobré víno, čímž zakončíte tento skvělý zážitek.

To samé je možné absolovovat v zimě dle klimatických podmínek také na saních.

V nabídce je také soustředění s koňmi, kde strávíte dva dny. Během této doby se budete učit jezdit na koni, budete o ně pečovat a také se o nich dozvíte spoustu zajímavostí. Zážitek je rozdělen podle vašich schopností na začátečníky či pokročilé.

Podívejte se na kompletní nabídku zážitků.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>