Daruj zážitek

Často se dostávám do situace, kdy se blíží důležitá událost některého člena rodiny z mého okolí a já samozřejmě jako pravý Čech nemám zakoupený žádný dárek a vše nechávám na poslední chvíli. Známe to z vánoc, kdy lide často jezdí nakupovat ještě dopoledne na štědrý den. Nebylo by líp, kdybychom zakoupili dárek včas a nestresovali se na poslední chvíli? Jistě, že ano.

Dnes existují desítky internetových obchodů, kde si nakoupíte zcela jednoduše ten pravý dárek během pár minut. Nemusíte se dále o nic starat pouze o to co koupit. V poslední době jsou často vyhledávaným dárkem zážitky. Vzhledem k vyšší ceně je ovšem dobré darovat zážitky pouze k takovým příležitostem, které si to zaslouží.

Co ovšem ty zážitky jsou? Jedná se darování zážitků a dojmů, které člověk získá během absolvování určitého tematického okruhu. Můžete například darovat víkendový pobyt, skok padákem, let balónem, masáže, změnu image a další desítky zážitků. Darováním zážitku nedarujete věc, která na chvíli potěší a poté pomalu vyprchá, ale darujete něco, na co člověk bude po dlouhá léta vzpomínat a při vzpomínce na daný zážitek jistě neopomene fakt, kdo mu jej daroval.

Daruj zážitek a daruješ kus sebe, což je rozhodně mnohem osobnější než darovat ponožky, svetr či jiný kus oblečení.

Vybíráme zážitek

Při výběru zážitku se nejdříve rozhodněte v jaké cenové relaxaci by se měl pohybovat. Poté přemýšlejte, zda-li chcete dotyčného oslavence obdarovat něčím co je zároveň jeho koníčkem nebo zdali ho chcete vidět v bláznivých situacích například při skoku z letadla či Bungee Jumpingu. To už záleží pouze na vás a povaze obdarovaného, zdali přijme jakýkoliv dárek bez urážky. Takže pamatuj a daruj zážitek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>