Výuka jachtingu pro dva na přehradě Lipno

[button align=left]5 652,-Kč[/button] Darujte zážitek v podobě výuky jachtingu pro dva na vodní nádrži Lipno. Čeká vás jednodenní kurz, který vás naučí naprosté základy jachtingu. Na úplném začátku vás čeká příjemné přivítání welcome drinkem, poté seznámení s ovládáním plavidla a vyškolením bezpečnosti.

Pokud ovšem chcete, můžete se nechat dlouhé hodiny vozit po Lipně. To je vhodné například pro ty, kteří si chtějí užít celý den na lodi v podobě relaxace a odpočinku.

Vodní nádrž Lipno, která bude vaší cílovou destinací při absolvování tohoto zážitku je největší přehradou v České Republice. Její základy byli položeny roku 1952 až 1959. Mnozí cestovatelé pojmenovali přehradu Lipno podle svého, jako „české moře“. Dnes je Lipno významnou turistickou destinací v ČR. Každým rokem sem míří desítky turistů lovit ryby, relaxovat a odpočívat. Nebývalou roli hrají na Lipně právě vodní sporty, mezi které jachting rozhodně patří.

Vydejte se vstříc dobrodružství. Vydejte se vstříc poznání nových zážitků. Výuka jachtingu pro dva na Lipně může skvěle pobavit, naučit a také v případě darování potěšit.

Informace o zážitku Segway pro dva

Cena: 5 652 Kč / 2 osoby
Lokalita: Lipno – Jížní Čechy
Doba trvání: 6 až 7 hodin
Počet osob: 2 osoby
Možnost objednávky: květen až říjen
Tento zážitek poskytuje firma na zážitky Esennce.cz

Fotogalerie zážitku výuka jachtingu pro dva

Jachting Lipno

Jachting na Lipně

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>