CK Monoi logo

Hledáte dovolenou, která vás nezklame?

Najít si dovolenou, která nás nezklame, není nic jednoduchého. Běžné cestovní kanceláře nabízejí často možnosti zaměřené jenom na tu nejširší klientelu. Máme-li individuální požadavek, jenom málokdy bude splněný. A to třeba v oblasti:

  • Délky pobytu
  • Konkrétní destinace a hotelu
  • Možností dopravy

Pokud už ztrácíte naději, není důvod. Je zde cestovní kancelář Monoi, která si zaslouží naše doporučení. Z jakého důvodu? Jejím stěžejním produktem jsou zájezdy na míru. Tedy pobyty koncipované výhradně na základě poptávky samotných klientů. A těmi můžete být třeba právě vy.

CK Monoi logo

Dovolená, která nezklame

Co je rizikem u běžných cestovních kanceláří? Nedostatek služeb, nekvalitní hotely, špatné lokality. Ani z toho není třeba mít strach. Proč? CK Monoi se specializuje výhradně jenom na luxusní zájezdy. Jste-li náročným klientem, který si chce u moře odpočinout se vším komfortem, je dovolená na míru správnou volbou. Stačí jenom, když budete otevření a vyslovíte všechny své požadavky. Na zkušených zaměstnancích už je sestavení takového pobytu, který bude všem vašim požadavkům plně vyhovovat.

Kam se podívat? Procestujte celý svět

Nemusí to být jenom požadavky spojené s celkovým charakterem a službami, které by měla vaše dovolená nabízet. Ty nejdůležitější požadavky se týkají i destinací.

Zapomeňte na nudu a dnes už obyčejné země, kde potkáte davy tuzemských turistů. Hledáte-li originalitu, zklamáni nebudete. Je to exotická dovolená, která je stěžejní částí konkrétní nabídky.

Ostrovy v Indickém oceánu, Karibik, Austrálie a Oceánie, nebo třeba unikátní místa v Asii. Z toho všeho můžete vybírat. A to nejenom ve chvíli, kdy chcete relaxovat u moře, na krásných plážích. Nadšeni budou i milovníci aktivní dovolené, jelikož na míru lze vytvořit i poznávací zájezd. A to ať už je zaměřený na historii, památky, nebo třeba přírodu konkrétní země.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>