restu.cz logo

Najděte tu správnou kavárnu, nebo restauraci v Praze

Podniků, kde se můžeme dobře najíst, nebo kde můžeme ochutnat špičkovou kávu, je stále více než dost. A to je pro nás jako zákazníky velmi pozitivní zprávou. Najít tu správnou ale nemusí být vždy jednoduché. Podívejme se třeba na kavárny Praha 1. Je jich mnoho. Naštěstí existuje portál Restu.cz, který už dávno není jenom obyčejným rezervačním systémem.

Najděte podnik, který vyhovuje vašim nárokům

Kvalitní jídlo a káva, skvělé prostředí, perfektní obsluha. To vše jsou parametry, podle kterých správnou kavárnu vybrat. Dát na svou vlastní intuici se nemusí vždy vyplatit. Vždy je lepší, když nám ve výběru pomohou ostatní návštěvníci. A to na základě svého hodnocení, nebo na základě svých recenzí. Vybrat to pravé místo už nebude žádným problémem.

Hledáte něco nového?

Tradiční nabídka kávy, zákusků a doplňkového sortimentu nemusí být stále stejná. Ty nejlepší podniky se snaží neustále vymýšlet nové akce, spojené s ročním obdobím, konkrétním tématem, nebo s různými svátky. Vaším cílem by měla být snaha o zjištění aktuálních krátkodobých akcí, které samotný dojem z konkrétního místa výrazně posunou kupředu.

Procházet jednotlivé webové stránky kaváren či restaurací by bylo více než složité. V tuto chvíli vstupuje do hry Restu, které zobrazí všechny speciální akce ve vašem okolí. Jakou si vyberete? To je na vás.

Místo si zajistíte vždy

Také nejste příznivci telefonických rezervací? A zároveň se bojíte chodit do podniků bez ní? Své problémy můžete hodit za hlavu. Konkrétní kavárna Praha může být rezervována pohodlně online. Jak prostřednictvím počítače, tak třeba i z vašeho mobilního telefonu. Restu totiž nabídne i speciální aplikaci. Stačí si vybrat čas, počet hostů a přibližnou délku návštěvy. Své místo tak budete mít vždy zajištěno.

Máte svůj vlastní podnik?

A jak službu hodnotí samotní majitelé kaváren? Více než pozitivně. Ať už jde o přehledné pozitivní recenze, možnost snadné rezervace, nebo celková propagace. Nechybí ale ani získávání konkrétních dat o samotných zákaznících, což se hodí v následných marketingových aktivitách.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>