Úniková hra Praha vás zcela pohltí

Pátráte po nějaké opravdu originální zábavě pro dva a více lidí? Společné zážitky a trochu nebo i více adrenalinu slibují únikové hry, fenomén dnešní doby a rozmáhající se kratochvíle. Taková Escape game Praha nadchne lidi každého věku, zjistíte, jak dokážete reagovat, jestli zvládnete přemýšlet v časovém presu, jaká je úroveň vašeho logického uvažování a uvidíte, jak jste na tom jako tým. V hlavním městě je této zábavy už poměrně velký výběr a i na dalších místech republiky únikové místnosti přibývají. O co se vlastně jedná?

Najít klíč v časovém limitu

Úniková hra Praha spočívá v tom, že do připravené místnosti s různými hádankami a úkoly vás zamknou a vy se musíte vejít do určitého časového limitu, většinou jedné hodiny, abyste díky indiciím a plněním úkolů, našli klíč a mohli se dostat ven. Samozřejmě je to zcela bezpečné, ale adrenalinu se nevyhnete. Tyto místnosti mají vždy nějaký příběh, téma, a každá je unikátní. Může jít například o středověk. Příběh je dopředu jasně daný a vy se držíte pokynů, které dokonale procvičí vaše mozkové závity. Můžete třeba bojovat o přežití, snažit se dostat k pokladu nebo uniknout z vězení. Možností je nekonečně mnoho, záleží na fantazii tvůrců.

Portál zaměřený na exit games

Tvůrci únikových her shánějí inspiraci pro originální scénáře po celém světě a napříč historií, snaží se vytvořit prostředí co nejvíce autentické pro dokonalý zážitek. Celkový dojem pak dotvářejí různé efekty, hudba a artefakty. Prostředí pak působí skutečně věrohodně. Pokud vás zajímají zkušenosti a názory lidí, kteří se už některých exit room Praha zúčastnili, navštivte portál exitgames.cz, kde najdete potřebné informace, recenze, zkušenosti, tipy a dokonce můžete získat slevy na vstupenky.

Tip na teambuilding

Různé akce, které mají za cíl stmelit kolektiv, jsou dnes v mnoha firmách poměrně běžnou záležitostí. Co vymyslet, aby to bylo originální, lidi se bavili a poznali se v novém světle? Úniková hra Praha může být ideální volbou. Dozvíte se o sobě mnoho nového, budete muset spolupracovat a užijete si hlavně mnoho zábavy. S kolegy budete mít na co vzpomínat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>