Objednejte si lyžování v Itálii za výhodných podmínek

I když teprve končí léto, zanedlouho určitě začnete přemýšlet o zimní dovolené. Je výhodné si naplánovat svůj zimní lyžařský pobyt s předstihem.  Vyplatí se to, protože ho budete moci pořídit s velkou slevou a vybrat si lokalitu, která bude přesně odpovídat vašim požadavkům. Jak na to? My doporučujeme srovnávač zájezdů NewTravel.cz.

Jednoduché a přehledné hledání

Patříte-li mezi zkušenější lyžaře, nejspíše vám už nebude stačit nabídka lyžařských lokalit u nás v České republice. Velehory jsou zkrátka velehory a není nad to sjíždět rozsáhlé zasněžené pláně v Alpách či Dolomitech. Právě kvůli skvělým podmínkám je lyžování v Itálii velice žádané.

V čem spočívají výhody tohoto systému vyhledávání zájezdů?

  • Můžete porovnat ceny zájezdů do dané lokality a konkrétního hotelu od různých cestovních kanceláří. Najdete zde kompletní informace včetně ceny, dopravy i stravování.
  • Ve srovnávači si porovnáte ceny a další parametry zájezdu a konkrétní zájezd už objednáte přímo u cestovní kanceláře, do hry nevstupuje žádný další prostředník. Proto i ceny jsou velmi příznivé.
  • Porovnáváte zájezdy pouze pojištěných cestovních kanceláří.

Známé letovisko s výbornými podmínkami

Kam můžete vyrazit? Velmi žádané je například lyžování Val di Fiemme. Jde o velice známé lyžařské údolí, ležící na jihozápadním okraji Dolomit. Nacházejí se zde hned čtyři lyžařské areály, které obhospodařují celkem asi 110 km sjezdových tratí. Mimo sjezdování můžete vyrazit na řadu tratí pro běžkaře, koná se tu i tradiční běžecký závod Marcialonga.

Rodiny s dětmi budou nadšené

Lákavé zejména pro rodinné pobyty je lyžování Val di Sole. Lokalita se rozkládá na západ od Bolzana na svazích hor Adamello-Dolomit di Brenta.  Celkem je zde asi 270 km tratí všech náročností. Nabízí se i snowpark pro děti, je zde řada lyžařských školek, na malé návštěvníky jsou zde dobře připraveni.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>