Jízda na sněžném skútru, Loučná nad Desnou

[button align=left]700,-Kč[/button] Jízda na sněžném skútru zanechává v člověku výborný pocit a zvyšuje hladinu adrenalinu v krvi. Tento výjímečný pocit nyní můžete zažít také, stačí navštívit lokalitu Loučná nad Desnou v Jeseníkách. Dříve byl sněžný skútr používán jako pracovní nástroj do méně přístupných a pěšky těžko zdolatelných míst, dnes slouží také ke zdolávání větších vzdáleností v zasněžené krajině. Sněžný skútr je využíván nejen horskými středisky a záchranáři, ale také soukromými osobami pro které se tento typ stroje stal stejně jako čtyřkolka dopravním prostředkem.

Během zážitku jízda na sněžném skútru se oddáte volnosti ve vymezeném areálu, kde vás zkušený instruktor nejdříve seznámí se strojem, vysvětlí vám techniky jízdy (ovládání stroje je velice snadné – pozue plyn a brzda) a udělá vše proto aby jste byli seznámeni s bezpečností. Po celou dobu zážitku je vám instruktor k dispozici v případě poruchy stroje či pomoci. Vaší záležitostí je pouze 1 hodina dech beroucí jízdy plné adrenalinu v zasněžených Jeseníkách. Věřte, že pocit ovládání obrovského stroje ocení každý muž, ať již si objedná zážitek sám či mu bude darován. Za příplatek 200,-kč si sebou dokonce můžete vzít spolujezdce a užívat si hodinu jízdy na sněžném skútru ve dvou.

Zážitek jízda na sněžném skútru je dostupný pouze pro řidiče, kteří vlastní oprávnění k řízení motorového vozidla sk. A. Nemáte-li tuto možnost, můžete se nechat svést na sněžném skútru jako spolujezdec zkušeného instruktora.

Informace o zážitku jízda na sněžném skútru

Cena: 700,-Kč ( 900,-Kč pro 2 osoby )
Doba trvání: 1 hodina
Počet osob: 1 osoba nebo 2 osoby
Možnost objednávky: Zimní období
Objednávka:

Fotogalerie zážitku jízda na sněžném skútru

Jízda na sněžném skútru, Loučná nad Desnou

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>