Noc s večeří v Praze

[button align=left]2 760,-Kč[/button] Praha, hlavní město České Republiky, ale především krásné historické památky spojené s moderními budovami a nepřeberné množství aktivit přímo vybízí k návštěvě. Historické centrum je jak dělané pro zimní i letní procházky, moderní nákupní centra jsou zase ideálním místem zábavy a nakupování. V Praze se nikdo nudit nebude.

Udělejte si výlet do Prahy stylově a zajistěte si noc v Praze s večeří a snídaní ve formě švédských stolů to vše a ještě mnohem více vás čeká v ubytování umístěném v samém srdci Prahy. Ke každé památce tak budete mít opravdu jen kousek. V ceně zážitku je ubytování v luxusní části hotelu s uvítacím drinkem po příjezdu. Na pokoji na vás bude čekat šumivé víno a kytice pro partnerku. Vaše večeře je naplánována v restauraci 7 Tacos Steak & Grill (http://www.7tacos.cz/) nabízející mexické speciality té njevyšší kvality. V ceně zážitku je voucher (peněžní poukaz) do této restaurace. Snídaně probíhá v hotelu a to formou švédských stolů. Jako bonus získáte k zážitku noc s večeří v Praze také 24 hodinové neomezené jízdné v MHD Praha.

Vaše chvíle pohodových dvou dní může začít. Poznejte Prahu tak jak ji ještě neznáte a využijte možnosti noclehu s večeří v Praze. Cena je platná pro 2 osoby. Zážitek je možné objednávat po celý rok, včetně zimy a léta mimo silvestrovského termínu 28.12. až 2.1.

Informace o zážitku noc s večeří v Praze

Cena: 2 760,-Kč / 2 osoby
Lokalita: Praha
Doba trvání: 1 noc / 2 dny
Počet osob: 2 osoby
Možnost objednávky: Po celý rok (mimo silvestra 28.12. až 2.1.)
Objednávka:

Fotogalerie zážitku noc s večeří v Praze

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>