Psí spřežení, Pec pod Sněžkou

[button align=left]od 3 689 Kč[/button]  Vyzkoušejte si jaké je to být musherem a vychutnejte si jízdu se psím spřežením v Krkonoších. Zkuste na chvíli ovládat spřežení 6-10 psů, kteří vás dovezou kam si jen budete přát. Psí spřežení je v severských zemích hojně využíváno jako dopravní prostředek z jednoho těžce přístupného místa na druhé.

Váš zážitek začíná příjezdem do Pece pod Sněžkou, kde na vás bude čekat skútr, který vás společně s vaším doprovodem doveze na místo konání zážitku. Zde budete seznámeni se svým psím spřežením čítající 6-10 psů u celodenních zážitků. Odborně vyškolení pracovníci provedou instruktáž a zapojení psů. Samotná jízda je dlouhá 20-40 kilometrů dle typu zážitku. Po dojezdu se instruktoři postarají o napojení psů a jejich následný úklid. Zpět vás dopraví spolu s vaším doprovodem skútr. Jako dárek na rozloučenou dostanete fotografie, které mapují celý průběh několik neobyčejných hodin ve vašem životě.

V nabídce psí spřežení, Pec pod Sněžkou máte k dispozici hned několik variant.

  • Poslední typem zážitku psí spřežení aneb vyzkoušejte si jaké je to být musherem po celý den. Během tohoto zážitku je pro vás připraven celodenní musherský program se psím spřežením trvající cca 7 hodin. Během této doby najedete 40 km na saních, oběd vám bude připraven na ohni, po celý den máte k dispozici nealkoholické nápoje, jako dárek dostanete fotografie dokumentující celý zážitek a DVD obsahující informace o psích spřeženích. Zažitek začíná příjezdem na psí farmu v cca 9 hodin kam se v cca 16 hodin znovu vrátíte. Během celého zážitku k vám budou proudit nejrůznější informace o mushingu a v případě zájmu obdržíte certifikát o proškolení v mushingu. Zážitek celodenní psí spřežení je možné objednávat pro 1 osobu (cena: 9 163,-Kč) či pro 2 osoby (13 090,-Kč).

Sebou si doporučujeme vzít teplé oblečení, avšak nedoporučujeme vzít si oblečení nové. Může se stát, že se vám nepodaří ovládat psí spřežení ihned bez předchozích zkušeností a občas se tak můžete ocitnout ve sněhu :-D Nezapoměňte na rukavice, brýle (mohou být i sluneční) a zimní boty.

Zážitek je omezen váhou 120,-Kg. Děti a handicapovaní se mohou svézt v saních. Zážitek psí spřežení v Peci pod Sněžkou je možné objednávat z období zimních měsíců a to za předpokladu sněhové pokrývky v místě konání.

Informace o zážitku psí spřežení, Pec pod Sněžkou

Cena: od 3 689,-Kč (více informací v článku nahoře)
Doba trvání: od 2,5 hodin po 7 hodin dle typu zážitku
Počet osob: 1 osoba / 2 osoby
Možnost objednávky: Prosinec až duben (za předpokladu sněhové pokrývky)
Objednávka:

Fotogalerie zážitku psí spřežení, Pec pod Sněžkou

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>