Nevíte co darovat? Zkuste dárkové koše

Dárkové koše jsou dnes oblíbeným dárkem mnoha lidí. Jedná se totiž téměř vždy o originální dárek, kterým nic nezkazíte ať jej darujete při jakékoliv příležitosti. Takové dárkové koše nabízí i firma Allegria, která získala řadu ocenění v prodeji zážitků. Tím si můžete být jisti, že dárkové koše od této firmy obsahují pouze kvalitní značkové suroviny.

I přesto, že jak název napovídá, se má jednat o dárkový koš, firma přišla s nápadem zabalit vše do stylové moderní krabice z olšového dřeva. Jako podklad se používá ručně vyšívaný červený ubrousek. Vše tak v kombinaci barev a materiálů vypadá velice luxusně a hodí se nejen k různým významným událostem, ale také jako klasický dárek k narozeninám či svátku.

Firma vyrábí koše dle jednotlivých událostí pro které jsou určeny. Můžete tak vybírat koše specializované k narozeninám, svátkům, k výročí, k vánocům, pro muže, ženy či rodiče. Dárkové koše jsou také vhodné jako svatební dar pro novomanžele.

Jako specialitu považuji možnost vybrat si dárkový koš dle chuti. Máte například kamaráda, který rád jí sladké? Potom si vyberte „slaďoučký“ dárkový koš. Takto můžete vybírat například z vinného dárkového koše, dia koše či gurmánského koše.

Zajímavá je také možnost vybrat si koš dle jednotlivého státu, který bude obsahovat typické suroviny dané lokality. Na výběr tak máte Francouzský koš, Italský koš, Americký koš či Japonský dárkový koš. Co budou obsahovat jednolité koše není nutné příliš rozebírat, ale pro příklad si uveďme Japonský dárkový koš. V něm naleznete především sushi potraviny jako například sushi rýži, hůlky, růžové víno, wasabi, sojovou omáčku, sushi řasy a další typické Japonské pochutiny.

Dárkové koše je možné osobně odebrat v centru Prahy případně je k dispozici 24 hodinový express doručovatel. Za nízkou cenu tak získáte nejen originální a luxusní dárek, ale v případě košů dle jednotlivých států i zajímavý zážitek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>