Originální zážitkové dárky jsou stále oblíbenější

Blíží se slavnostní den někoho z vašich blízkých? Přemýšlíte, jaký originální dárek byste mu věnovali? A co takhle věnovat zážitek jako dárek? Zážitkové dárky jsou v posledních letech čím dál tím víc oblíbené. Nevšední zážitek je něco, na co obdarovaný jen tak nezapomene. Jaká je nabídka a z čeho dnes můžete vybírat?

Nevšední zážitky mnoha kategorií

Internet je dnes plný zážitkových dárků. Vybírat můžete přesně podle vašich potřeb. Má váš přítel narozeniny a miluje adrenalin a dobrodružství? Adrenalinové dárky jako bungee jumping nebo akrobatický let budou pro něho to pravé. Rádi byste věnovali zážitek své mamince, či babičce? Pošlete ji na relaxační wellness pobyt. Milovníkům piva můžete dopřát pravé pivní lázně. Čekáte potomka? Nastávající mamince uděláte radost speciální masáží pro těhotné.

Jak je vidět, nabídek je opravdu celá řada. Je jen na vás, jaký zážitkový dárek zvolíte. Sami nejlíp víte, co by udělalo radost. Pojďte se teď podívat na nejoblíbenější typy nevšedních zážitků.

Adrenalinová jízda hummerem

Hummer. Off-roadové vozidlo americké výroby bylo stvořeno k překonávání všech překážek, které se mu v cestě vyskytnou. Objednáte-li si jízdu hummerem, dostanete několikaminutovou instruktáž, a pak se přesunete za volant tohoto nezastavitelného vozidla. Co budete po cestě překonávat záleží na počasí. Auto nezastaví ani řeka. Rozbahněným terénem projedete snadno, jako po asfaltu. Co tenhle vůz všechno umí je ideální vyzkoušet na vlastní kůži.

Pivní lázně

Pivní lázně jsou originální lázeňskou procedurou. Jedná se o koupel v pečlivě připravované lázni, která je tvořena horkou vodou (34-37stupňů), živými kulturami pivovarských kvasnic a směsí rozdrcených bylin. Její léčivé účinky jsou známe mnohá staletí. Pivní lázně mají blahodárný vliv na náš organismus. Léčí kožní onemocnění, prohřívají svaly a klouby. Podporují činnost srdce a napomáhají ke zlepšení imunity.

Romantická plavba

Chystáte-li například svatební zážitkový dárek, ideální je plavba po Vltavě. Za romantickou projížďkou pro dva nemusí tak až do Benátek. Obvykle hodinový zážitek v podobě nerušené plavby dřevěnou lodí je doprovázen příjemnou hudbou a občerstvením. Díky tomuto netradičnímu zážitku máte možnost poznat tajná zákoutí Prahy, kam z břehů oko nedohlédne.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>