Víkend pro dva v Praze

[button align=left]5 880,-Kč[/button] Prožijte společně s vaším druhem báječný víkend pro dva v Praze a užívejte si jeden druhého tak, jako tomu doposud nebylo. Společně poznáte romantická zákoutí Prahy a ubytování budete v mezinárodní uznávaném hotelu Plaza Alta **** na Ortenově náměstí.

Vybavení hotelového pokoje je moderní a odpovídá čtyřem hvězdičkám. Důkazem je vlastní sociální zařízení, klimatizace, župany, bezplatná Wifi pro přístup k internetu, minibar či možnost připravit si kávu a čaj dle libosti. Svých zákazníků si Plaza Alta cení, při příjezdu dostane vaše partnerka kytici a na pokoji pro vás bude připravena láhev sektu. Romantika může začít.

V okolí hotelu Plaza Alta oceníte především výbornou dostupnost využitím městské dopravy. Tramvaj se nachází pouhých 50 metrů od hotelu a o během pár minut cesty tramvají se dostanete do samotného centra Prahy, kde můžete obdivovat pamětihodnosti. Možností je mnohem více. Botanická zahrada, ZOO Praha, Mořský svět, Pražský hrad, Letenské pláně, záleží pouze na vaší chuti a výběru jak prožijete váš víkend v Praze pro dva.

Zážitek je možné objednávat po celý rok mimo silvestra a vánoc. Není nutností, aby byli dodrženy víkendové termíny. Máte-li chuť si dopřát jakékoli pohodové tři dny, s tímto zážitkem máte možnost.

Zážitek Víkend v Praze pro dva obsahuje:

  • Ubytování pro dva na 2 noci v hotelu Plaza Alta ****
  • Uvítací drink, kytice pro ženu a láhev sektu na pokoji
  • Voucher do mexické restaurace 7 Tacos (http://www.7tacos.cz/) v hodnotě 750,-Kč
  • Snídaně formou švédských stolů
  • Možnost využít fitness centrum hotelu
  • Po celý pobyt máte zdarma lístky na MHD v Praze pro vaše pohodlné cestování

Informace o zážitku Víkend pro dva v Praze

Cena: 5 880,-Kč / 2 osoby / 2 noci
Lokalita: Praha
Doba trvání: 2 noci / 3 dny
Počet osob: 2 osoby
Možnost objednávky: Po celý rok, mimo silvestra a vánoc
Tento zážitek poskytuje firma na zážitky Essence.cz

Fotogalerie zážitku Víkend pro dva v Praze

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>